Wpis z mikrobloga

Niektórzy developerzy nie podają cen mieszkań w zestawieniu na stronie internetowej. Zadzwoniłem do biura sprzedaży jednego z nich z pytaniem, dlaczego te ceny są ukrywane i muszę zmarnować czas im i sobie, by się o nie dopytać.

Odpowiedź:

konkurencja!


Bo nikt z konkurencji nie mógłby do nich zadzwonić i zapytać, może ci idioci jednak to sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw #mieszkanie #januszebiznesu
  • 5
@zourv: Dlatego ja zadzwoniłem. Wytłumaczyłem pani grzecznie, że do nich dzwonię na samym końcu, bo w reszcie biur byłem już osobiście, gdy wiedziałem, które dokładnie mieszkania mnie interesują, między innymi dzięki podanej cenie. Może jakaś tępa bulwa menedżerska na górze w końcu zrozumie, że to wcale nie poprawia ich konkurencyjności, tylko wkurza i odstrasza potencjalnych klientów. Niesmak pozostał, okazało się, że mają dobre ceny i lokalizacja mi się podoba, ale trochę
@NoMercyIncluded: Strona jeszcze działa, więc firma pewnie też. Rozmawiałem z nim kilka lat temu, to ciężko mi powiedzieć na ile to jeszcze funkcjonuje.

Podejrzewam, że analogia w tej januszowej głowie po prostu nie działa. Silniejsze jest przywiązanie do tradycji, jazda schematem który pozwalał zarabiać duży hajs 20-30 lat temu. To konkurencja i klienci błądzą, nie on : F