Wpis z mikrobloga

Ważna sprawa dzieje się w #szczecin 12.02.19. Za nic nie mogę być, ale może są jakieś mirki myślące propaństwowo i dysponujące odrobiną wolnego czasu...

https://www.facebook.com/events/330452871145607/

Szokujące i bezprawne zatrzymanie w grudniu ubiegłego roku siedmiu byłych urzędników Komisji Nadzoru Finansowego, którzy doprowadzili do wykrycia afery w SKOK, a następnie postawienie im zarzutów i kontynuowanie nieuzasadnionego „śledztwa” jest kolejnym działaniem rządzących uderzającym w podstawy państwa prawa i godzącym w podstawowe wolności obywateli. Wsparte nagonką partyjno-państwowej TVP SA, działanie to podważa wiarygodność kluczowych urzędów i odwraca podstawową relację między państwem a obywatelem: zamiast chronić uczciwych ludzi i wspierać wzorowo wykonujących pracę urzędników, państwo staje się dla nich agresorem, niesie zagrożenie podstawowych swobód i poczucia bezpieczeństwa.

12 lutego odbędzie się posiedzenia Sądu, który rozpatrzy zażalenia niesłusznie obwinionych urzędników, oczekujemy od prokuratora Adama Gołucha natychmiastowego zaprzestania represji wobec urzędników Komisji Nadzoru Finansowego. Panie Prokuratorze – wystarczy przyzwoitość.

#polityka #obywatelerp #knf #aferaknf
Pobierz Andreth - Ważna sprawa dzieje się w #szczecin 12.02.19. Za nic nie mogę być, ale może...
źródło: comment_es9Vxp5swXvnzynIIfLzGYma6cuqk6AS.jpg
  • 5
@Maneharno to ja. Jeśli wejdziesz w dodane przeze mnie znaleziska, zauważysz zdjęcie Biedronia, który wpatruje się w lewitującego blanta.

Dziękuję, zajmowanie się grafiką to ciężka sprawa
@Maneharno artysta musi umieć balansować na granicy kilku stylów, w końcu po to dostaliśmy, ten... diversity, cały dostępny wachlarz kulturowo-autystyczny, żeby go wykorzystać ( ͡º ͜ʖ͡º)