Wpis z mikrobloga

@DupaJasia_: Tak z drugiej strony to ja mam w sumie bekę z tych Amerykanów. Na #!$%@? oni się kłócą o to który kolor skóry jest lepszy skoro i tak to nie ma znaczenia ponieważ wszyscy zdechniemy? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@DupaJasia_: Przecież dla większości z tych ludzi największe osiągnięcie w życiu to właśnie urodzenie się z takim kolorem skóry jak ktoś kto kiedyś był mądry XD Dla nich ilość pigmentu w skórze wyznacza wartość człowieka, więc nie spodziewaj się po kimś takim czegoś więcej niż plemiennej nienawiści skierowanej w innych. Szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes pewnie dlatego, że większość ludzi ma go w piździe, a tutaj jest nasze podwórko.
Tak samo, jak głód w krajach trzeciego świata nie zwalnia nas z obowiązku podnoszenia standardu życia.
  • Odpowiedz
@DupaJasia_: Ja to daję dla zwykłej beki i gównoburzy xD Ale w prawdziwym życiu nie daję o to ani kropli #!$%@?, ponieważ i tak wszyscy skończymy kilka metrów pod ziemią i żadna z tych ideologii nie przyda nam się do niczego, oprócz kłótni i opluwania siebie nawzajem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DupaJasia_ Z tym pigmentem to jest tak ze owszem mozemy olać. Z drugiej jednak strony skoro propaganda tego nie olewa, oznacza ze jest jakiś cel tego wszystkiego. Byc moze po prostu ludzie w lekkiej paranoi (maja do niej prawo bo historia pokazuje ze to sie zdarzalo) obawia sie ze ich nadmiar pogmentu bedzie powodem do prześladowań?
  • Odpowiedz