Wpis z mikrobloga

@TomdeX 699$ cena premierowa czyli taka sama jak 2080. Miała być rewolucja 7nm, a wyszła konkurencja dla poprzedniej generacji Nvidii ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przynajmniej temperaturowo się zbliżyli do konkurencji, ale nadrabiają głośnością.
@PurePC_pl W sumie takie typowe amd. Zyskali trochę wydajności i sprawności bo przeszli na niższy proces. Ale zero poprawy architektury. Ta stara architektura tylko ogranicza ta kartę bo bebechy niby są solidne. Z Navi będzie tak samo. Dopiero jak w końcu nowa archi zrobią to może się coś poprawi. Niby po Navi ma być coś nowego.

Co zaskakuje to słaba wydajność w Vulkanie w rozdzielczości większej niż FHD. Dla mnie to zaskoczenie
@TomdeX 699$ cena premierowa czyli taka sama jak 2080. Miała być rewolucja 7nm, a wyszła konkurencja dla poprzedniej generacji Nvidii ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przynajmniej temperaturowo się zbliżyli do konkurencji, ale nadrabiają głośnością.


@silence333 Teraz sobie wyobraź takiego rtx 2080 zrobionego w 7mn ( ͡º ͜ʖ͡º). To smutne, że karta o lepszym niższym procesie goni karty z wyższym procesem. W sumie ostatnio było
@TomdeX 699$ cena premierowa czyli taka sama jak 2080. Miała być rewolucja 7nm, a wyszła konkurencja dla poprzedniej generacji Nvidii ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@silence333: To nie znaczy, że szybko nie potanieje. Jestem świadom, że cena jest jak za 2080, dlatego napisałem, że nie pykło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PurePC_pl: wczoraj nabyłem RTX 2070. Jej wydajność przekroczyła moje oczekiwania. Full detale w 1440p, średnio 80-90 fps (Wiedźmin 3). Celem było 60 fps / 60 Hz więc duży zapas mocy. Wcześniej miałem RX 480 i 40 fps. Co ciekawe przesiadka z historycznego i7 860 (pierwsza generacja!) na Ryzena 5 2600 przyniosła zaledwie kilka fps.