Wpis z mikrobloga

Szkoda, że zajmujecie się wersją na IPhone zamiast na normalne przeglądarki. Dalej działa do dupy i dalej nic się nie zmienia, mimo zapowiedzi.
Przed wakajami chcemy wydać API, a wówczas mam nadzieje pojawia sie aplikacje nawet na Wasz toster, mam nadzieje heh :)
Super !!! Pozdrawiam wszystkich betatesterów razem z którymi miałem zaszczyt testować aplikację jeszcze przed premierą. Wykopie dobra robota 
Spędzam na tej wersji dużo czasu tak 30% czasu komputerowego :) a to całkiem sporo.

Brakowało mi landscape ale ma to swoje plusy (ekran się nei przechyla gdy leżymy) więc tryb krajobrazowy byłby ok ale z opcją zamrożenia obecnej rotacji. A tak to naprawdę jeszcze ogromna pochwała :)

BTW.

TO świetnie, że będzie push ;)
Świetnie się sprawuje, na razie nie dostrzegam żadnych braków. Dobra robota, komplet gwiazdek :)

Ps. będzie dedykowana wersja na iPada?
@wh00kiers: No i co z tego? Hejterzy już szczekają od 3 lat a my nadal korzystamy i to dla nas powstają takie fajne aplikacje jak wykop. Pamiętacie "iPhone killera" pt. Omnia? No i gdzie teraz ona jest? ;) Póki co tylko Android daje radę, a i on już jest dostępny na iP :)
Zróbcie coś do cholery z tym mobilnym wykopem! Przede wszystkim USUŃCIE TĄ ZASRANĄ STRONĘ BŁĘDU DLA IE6!

Mobilne ie z windows mobile przedstawia sie jako IE 5 bodajże, i przez to nie moge nawet wejść przez standardową przeglądarkę...
@wykop: przyjęło się, że po ustawieniu telefonu 'do góry nogami' aplikacje nie reagują na akcelerometr. dzięki temu można wygodnie ich używać leżąc bokiem (lanscape, a potem 'home na górze'). w waszej aplikacji ekran się wtedy obraca. co z porannym czytaniem wykopu w łóżku? :P