Wpis z mikrobloga

#kpop #muzyka #pristinv

#kpoptop100 <- tag do obserwowania

Lista do wołania https://mirkolisty.pvu.pl/list/Ifx26nvsJJGPaYPj

16/100

PRISTIN V - Get It

Ktoś ostatnio mi zarzucił, że w tym zestawieniu pojawiają się tylko nowe utwory. Cóż mam poradzić na to, że bardziej podobają mi się nowe produkcje, niż te sprzed 7-8-10 lat. Rozumiem, że ktoś może lubić te utwory z sentymentu. Ja nie słucham k-popu, aż tak długo, więc siłą rzeczy takiego sentymentu nie mam. Dobra dość tego gadania przechodzimy do utworu.

Dziś dla odmiany nowy zespół ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pristin V powstał w Maju ubiegłego roku. Jest to tak naprawdę podgrupa Pristin, gdzie wzięto piątkę (stąd "V" w nazwie zespołu) z dziesięciu dziewczyn i stworzono nową grupę. Podobnie zresztą jak to miało miejsce w przypadku Oh!GG który jest podgrupą Girl Generation.

Utwór zaczyna się bez żadnych przydługich wstępów i już od pierwszych chwil słyszymy Eunwoo później w bit wchodzi Rena i już wiemy kto jest raperem w tej ekipie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo lubię raperki z niskim głosem.

No i w końcu nadchodzi kolej na moją ulubienice Kyulkyung Nie wiem co mam z tymi dzieczynami z Chin, ale w G-IDLE najbardziej lubię Yuqi, która też jest chinką. Jako ciekawostkę dodam, że Kyulkyung gra na instrumencie zwanym pipa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chodzi o to, o co myślicie że chodzi, tylko o taki instrument

Następnie poznajemy przedostatnią wokalistę, którą jest Roa i niedługo później ostatnią, czyli Nayoung, która jest najstarsza w zespole i pewnie dlatego została liderką.

Odkąd pojawiła się Rena wiadomo było, że przyjdzie czas na rapsy. No i przyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko czemu tak krótko ()

Bardzo fajny moment Eunwoo ładnie wchodzi w góry.

[To ujęcie] i w sumie też melodia kojarzy mi się z teledyskiem do utworu Charlie Puth - Done For Me Tamten utwór wyszedł miesiąc wcześniej i pewnie tylko ja widzę tu jakieś podobieństwo.

Teraz część raperską(?) ma Nayoung. Szczerze mówiąc, wolałem już jak rapowała Rena i to jest skandal jak mało tekstu do zaśpiewania dostała. W porównaniu do innych dziewczyn to nie zaśpiewała praktycznie nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ladnapani #koreanka Kyulkyung w komentarzu
M.....m - #kpop #muzyka #pristinv

#kpoptop100 <- tag do obserwowania 

Lista do ...
  • 5
  • Odpowiedz