Wpis z mikrobloga

@Mariusz_Drugi bij po tych długich nogach, wtedy szybko opuszcza głowę i wtedy po niej bij.

Nie musisz go teraz zabijać, jest opcjonalny i jedyne co daje jego zabicie to wątpliwej jakości skrót.
@Mariusz_Drugi: dokładnie, musiałeś trafić tam jako ofiara porwania ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tej lokacji jest inne wyjście, a w późniejszej fazie gry jeszcze tutaj wrócisz i będziesz miał szansę się odegrać na mrocznej bestii Paarl
@Mariusz_Drugi: to są lochy kielicha, to jest co innego trochę. Nie związane z gł. fabułą - ale są tam super buffy do broni oraz nowi bossowie. No i trzeba je przejść żeby mieć platyne, jak ktoś chce. Ja mam xD
Jedenz nagrobków - przy drzwiach, to dlc - polecam.
@Mariusz_Drugi: wracając do lochów, to jak masz juz pierwszy kielich po BSB - to tez warto gom otworzyc i zrobic do konca. Tylko dla buff do broni. Jak chcesz isc dalej w lochy, to zapoznaj sie pierw jaki loch robic i po co do platyny. Bo nie wszystkie trzeba otwierac.
Ogólnie lochy sa dla kazdego nudne troche [ja uwazam ze nie], ale jest jeden #!$%@? totalnie - masz o polowe obciety