Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TeflonDon: tak robię, ale jak masz do zrobienia x stron dziennie to człowiek chciałby sobie życie uprościć i czasu zaoszczędzić, nie?
@resuf: Ty chyba nie wiesz co chcesz zrobić? Tobie chodzi o meta tagi w head? Jeżeli tak to co to ma wspólnego z css'em? I w ogóle człowieku przecież to się edytuje 1 plik to co ma wspólnego ile stron Ty robisz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matixrr: każdy wie o co chodzi jeżeli chociaż raz zobaczył nazwę klasy, w której siedzą autor, data, komentarze. Przecież to oczywiste, że nie chodzi mi o meta z head
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matixrr: Skąd pewność, że wpisałem?
Ale tak, szukałem całą minutę, znalazłem że 3 rozwiązania polegające na display none, ale nie o to mi chodzi, więc, uwaga, pomyślałem, że żądam pytanie na forum. Jeżeli tak bardzo Cię to zdenerwowało to zapraszam na elektrodę.