Wpis z mikrobloga

Czemu jest taki ból tyłka o ujawnienie nazwisk i zdjęć osób które zaatakowały Magdalenę Ogórek?

Przecież to typowe #pokazhejtera

I jeszcze ten śmieszny @Lukardio który jeszcze tydzień czy dwa tygodnie temu zawzięcie wrzucał zdjecia typa, pod którego podszywał się troll i nie widział nic złego w ujawnianiu publicznie cudzych danych, a teraz pisze że to skandal, gdy inni robią to samo.

#rakcontent #bekazlewactwa #4konserwy #lewackalogika #polityka
S.....i - Czemu jest taki ból tyłka o ujawnienie nazwisk i zdjęć osób które zaatakowa...

źródło: comment_x6lEtnNuopYrRn6rPNRFdgqL1OEVS05u.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślisz, że Hitler był w porządku? Przecież własnoręcznie nikogo nie zabił...


@FlasH: zdecydowanie bliżej do Hitlera jest tym, którzy potrafią ludziom wykrzyczeć nienawiść w twarz, niż ci co z głupoty piszą jakieś komentarze w internecie.
  • Odpowiedz
Wy wszyscy jestescie zdrowo #!$%@? i powinno sie Wam reglamentowac dostep do internetu.
Udostepnianie danych osobowych kogokolwiek, poza osobami tzw publicznymi, jest niezgodne z prawem. Hashtag nie jest srodkiem prawnym, ani immunitetem.
Dajecie sie dzbany podgrzac i nie roznicie sie w postepowaniu od przecietnego sebixa kibola z chojniczanki chojnice.
Ciekaw jestem czy na zywo tez byscie sobie tak skakali do gardel.
Zal mi Was.
  • Odpowiedz
No jak ty tak piszesz to musi być prawda, trollku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Kempes: coraz mniejsze IQ sobą reprezentujesz. Przecież twoje komentarze widać i byłyby mało błyskotliwe nawet jakbym nic na ich temat nie napisał.
  • Odpowiedz
No przecież... to prawda sama w sobie! Zief... dobrze dzień zacząć z uśmiechem na ustach po takich twoich wpisach. Dzięki misiu!


@Kempes: prawda jest jaka jest niezależnie od dowolnych opinii.

A twoje glupie komentarze również będą głupie, nawet jak sto innych trolli będzie cię chwalić za najmądrzejsze komentarze pod słońcem.

Tyle w interesie propagandowym siedzisz, że nie potrafisz odróżnić stanu faktycznego, od kreowanej narracji na temat tego stanu.
  • Odpowiedz
  • 1
@Strzelec_Kurpiowski No opinia trolla zawsze godna uwagi..... a nie, jednak nie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No opinia trolla zawsze godna uwagi..... a nie, jednak nie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
  • Odpowiedz
Ty także co nieco pokazujesz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Kempes: no nie bradzo. Skłanianie trolla do pokazania że jest mało inteligentnym trollem świadczy o mnie lepiej niż o tobie świadczą głupie frazesy i zarzuty które piszesz.

Lepiej wróć do spamowania propagadowymi obrazkami, to lepiej ci wychodzi niż kreowanie się na intelektualistę.
  • Odpowiedz
Widzę, że na tuzę intelektualną trafiłem ()


@Kempes: "tuza intelektu" jak coś XDDDDDD

Nie porywaj się z motyką na słońce i nie używaj słów których znaczenia nie znasz tylko dlatego że mądrze brzmią.

Zostań przy języku potocznym.
  • Odpowiedz
  • 0
@Strzelec_Kurpiowski Ja pisałem jakieś ZARZUTY? Gdzie w którym miejscu, misiu. Dej linka, proszę w imieniu kolegi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Chodziło ci o zarzutki, biedaczku, ale ręką zadrżała i się wpisało co innego ( )
No do tyle jeżeli chodzi o jakość dyskusji z trollem jakim jesteś.
  • Odpowiedz