Wpis z mikrobloga

Burgera z maka (kanapka drwala) odgrzewać w mikrofali czy jeść na zimno? Kumpel coś mi kiedyś gadał, że odgrzewane w mirko kanapki z maka są #!$%@? i lepiej na zimno jeść. Ogólnie to jestem nauczony jeść zimne rzeczy, ale tym razem chcę żeby było psznie jak u Majora S.

#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #jedzenie #jedzzwykopem #fastfood #mcdonalds

Uzasadnij jak nie jesteś leniwym ch00jem xD

  • Burgera do mikrofali 52.5% (53)
  • Zjeść na zimno 47.5% (48)

Oddanych głosów: 101

  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Alkonauta: Nie grzałem nic nigdy z maka w mikrofali, ale każda buła w mikrofali robi się miękka i gumowa. Jak już to do piekarnika bym wrzucił, ale jak są jakieś warzywa w środku to też słabo. Najlepiej byłoby wywalić warzywa, upiec w piekarniku i wrzucić z powrotem warzywa do buły, ale to za dużo #!$%@? i zjadłbym po prostu na zimno xd
  • Odpowiedz
Trafiłem tu szukając odpowiedzi jak dobrze odgrzać burgera. Miałem kilka pod ręką i ten sam problem.
Jako, że wcale to nie pomogło, to zrobiłem kilka różnych podejść.
Nie każdego burgera da się rozłożyć na części (mięso, warzywa, bułka).
Rozmontowane burgery:
Jednego podgrzałem tak:
Mięso w piekarniku, bułki ogrzałem na wierzchu tostera, a warzywa czekały z boku. Poza suchym mięsem, był dobry.
Drugiego podgrzałem tak:
Mięso na patelni z odrobiną oleju, bułki ogrzałem
  • Odpowiedz
  • 0
@Alkonauta podgrzewałem dzisiaj cheeseburgera i triple burgera cale w mikrofali na maxa na minutę i smakuje dobrze, zjadliwe, nie odrzucające i nie kłujące w zęby
  • Odpowiedz
to ja dla odmiany po prostu podzieliłem burgery na dwie części i wszystko wpakowałem do rozgrzewającego się piekarnika na parę minut (z frytkami to samo). zadziałało smak 9/10 w porównaniu do "świeżego"
  • Odpowiedz