Wpis z mikrobloga

#apple #android
#!$%@?, ludzie #!$%@? nigdy nie zrozumieja ze apple jest po prostu lepsze, jedyne co mi przychodzi do glowy to zwyczajny ból dupy #!$%@? sam kiedys jak widzialem kogos z apple to mi #!$%@? ale tylko przez chwile
  • 12
  • Odpowiedz
@MaciejFranciszek: XD
i z tego zawsze #!$%@? leje, #!$%@?. nie ma w tobie zadnej otwartości. Po pierwsze sprzet appla wyglada ladniej , po drugie system wyglada ladniej, po trzecie jak sie juz z nim zapoznasz to #!$%@? okazuje sie ze jest meeega intuicyjny . ale nie, ufajmy jakims tam parametrom, ten ma wiecej rdzeniow , ten ma lepszy aparat. #!$%@? nawet w to że po roku nie masz sie czym pochwalic
  • Odpowiedz
1. Do wyboru, do koloru
2. Modele na każdą kieszeń
3. Telefony w budżecie iPhona mają lepsze aparaty
4. Dużo opcji dostosowania telefonu pod siebie
5.. Android lag to już przeszłość
6. iPhone zero innowacji w porównaniu z telefonami Androidem
Nie hejtuje iPhona, bo jednak jest to bardzo dobry telefon, jednak w Polsce bardziej styl życia niż sprzęt. Jest też intuicyjny i tutaj nie mam wątpliwości. Jedynie na wolę Androida, bo mogę
  • Odpowiedz
@MaciejFranciszek: "bo jednak jest to bardzo dobry telefon, jednak w Polsce bardziej styl życia niż sprzęt. Jest też intuicyjny i tutaj nie mam wątpliwości. Jedynie na wolę Androida, bo mogę kupić porządny sprzęt nie płacąc przy tym ponad 4k" ha, ja sam kupilem iphona i przeplacilem ale swoja droga to telefon godny kupienia, jesli cie stac to nie patrz na zadne samsungi tak dalej . po prostu jak masz apple to
  • Odpowiedz
@Crocke82: Produkty apple to ładnie opakowana kupa. Mnóstwo niedoróbek i to takich dramatycznych. Problemy z przegrzewającymi się komponentami, żle zaprojektowana klawiatura. Niedoróbki takie, że pod wpływem temperatury odlutowują się różne rzeczy bo są źle umieszczone. Czy takie coś, że wystarczy kichną na klawę w macbooku żeby go zepsuć xD bo mała kropelka wilgoci jak trafi w odpowiednie miejsce to uziemi nam całego laptopa :D
Ostatnia afera z Facetime też błąd tak
  • Odpowiedz