Wpis z mikrobloga

ktoś nosi w ogóle telefon bez case'a albo silikonu?


@proszebardzo2: każdy kto ma rozum i godność człowieka. Nie po to producenci walczą o dziesiąte częśći mm, żeby później telefon #!$%@?ć w 1cm etui ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ktoś nosi w ogóle telefon bez case'a albo silikonu?


@proszebardzo2: wystarczy nie brać kredytu na telefon i kupić to na co cię stać a nie stać w gacie że tel Ci upadnie i pół roku będziesz na niego pracował
  • Odpowiedz
@proszebardzo2: telefony też nie, wystarczy nie kupować tych wadliwie zaprojektowanych, czyli np. ze szklanymi pleckami. A jak się porysuje za bardzo to wymieniasz, to tylko narzędzie.
  • Odpowiedz
@kotoj: ja na swój 4 godziny pracowałem ale pieniądz to pieniądz na #!$%@? mam sobie psuć poczucie estetyki rysami, szkło na ekran to pewnie też dla was abstrakcja.

@xetrov: mam silikon, był w gratisie z xiaomi, chyba do każdego dają, gruby może na 1-1,5mm i nie mam z tym żadnego problemu i przynajmniej się nie ślizga jak u opa.
  • Odpowiedz
poczucie estetyki

xiaomi


@proszebardzo2: ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na poważnie to naprawdę to nie wiem czym się zajmujesz i w jakich warunkach używasz telefonu. Jeśli to typowa praca biurowa i życie miejskiego człowieka to zanim się porządnie porysuje to i tak szybciej go wymienisz po prostu na nowszy model. Swój noszę w kieszeni z kluczami, luzem w samochodzie, nie dbam o niego i dopiero niedawno
  • Odpowiedz