Wpis z mikrobloga

Mam kilka pytań do szanownych Mirków z Tibii ;-)
1. Czy można grać drugą postacią w trakcie treningu offline innej?
2. Mam knighta, do ilu wbić skille by w miare dobrze poexpic? Tak jak patrzalem, to offline trening po 12h dziennie to z dwa tygodnie minimum, żeby cos urosło, lub nie zrozumiałem tego dość dobrze.
3. Jak zmienić quickloota na stary system?
4. Jeśli cos diametralnie się zmieniło od czasów 8.x to proszę też napisać ;-)
Nie lubię grać w niewiedzy, dlatego tyle pytań.Dzięki!
#tibia #antica
  • 44
  • Odpowiedz
@darkeldo: kiedy spostrzegłeś, że ja to ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

@fbkq: mama nadzieję, że razem z @darkeldo dzisiaj pobiegamy po mainie, aż łezka się w oku kręci jak sobie pomyślę! Tyle lat! Czasy podstawówki!
  • Odpowiedz
  • 0
@qras hm, może tez tak uczynie faktycznie. W trakcie expa troche podejdzie zawsze. Tylko jakiegos axa musze dropnac, bo ten hatchet z dawnportu to...:-D
  • Odpowiedz
@darkeldo: @kabasyl: Knightem od razu ekspić? Przecież to katorga, jakimi czarami niby knight walczy od 8 lvla? Musi wbić te skilie 60/60 co najmniej, żeby do 25 lvla nie biegać na rotwormach i trolach.

To co najważniejsze co się zmieniło, że do 21 lvla jesteś chroniony przed śmiercią innego gracza, to znacz, że jak ktoś Cię zabije to nic nie tracisz ani loota ani expa.
  • Odpowiedz
@darkeldo: co z tego ze skill jak i tak na nic lepszego nie pójdziesz wbij z 60-65 i śmiało mozesz expic, zmieniaj regularnie bronie na swój lvl i powinno byc spoko
  • Odpowiedz
@darkeldo: jak kasa to kupuj, ale nie wiem czy lepszy nie bedzie sword, chociaz sam używałem axe (kiedy najlepszy to był stonecutter) to teraz bym wolał jednak sword
  • Odpowiedz
  • 0
@cartmam

@qras
Powiedzcie mi proszę jak wygląda sytuacja z expienie w 3 w party? Ek,ed,rp od 8 lvla. Z tego co wyczytalem malo to oplacalne. Jak to rozegrać, zeby mialo jak najwiekszy sens? Bicie mocniejszych mobów?
  • Odpowiedz
@darkeldo: kup sobie stealth ringi/zarób na nie na rotach dwarfach cokolwiek, wbijasz na ringach na stone refinery, nie pamietam gdzie ale spoko wyjdziesz na tym hajs i exp, albo normalnie taski krokodyle plus żółwie (hajs z shelli u mnie na serwie po 2-3k jeden). Exp w party sens ma od 50 gdzies myśle, hellspawny z energy fieldami druid leczy i bije RP bije. Exp w party ma sens jedynie jak
  • Odpowiedz
  • 0
@cartmam dziękuję za odpowiedź. ;-) Wiesz co jesteśmy kumplami z jednego bloku, chcemy sie pobawic jak za młodu, także expienie w 3 mimo mniejszej opłacalności musi wchodzić w gre :-P.
Stonerefinery ciekawie brzmią, zarobek głównie na lecących platynkach rozumiem? Bo dropia jesscze jakieś drobiazgi ale nic mi one nie mówią :-P taski to chyba pacc tylko? A znajomki nie mają.
Dzis chyba idziemy na amazon camp, bo niby też można się
  • Odpowiedz
@darkeldo: No na Amazon campie dość sporo zarobić ale ludzi tez pełno. To spoko w taka trójkę sie pobawicie, na mniejszych lvlach wiadomo bedzie ciezko ale im dalej tym lepiej, chociaz bez pacca to zabawy zadnej nie będziecie mieli prawdę mówiąc bo na facc ciezko z miejscówka na th.
  • Odpowiedz
  • 0
@cartmam skoro nalegasz ;-) Task w party zalicza kazdemu moba?
Myślisz, że warto sie skupić głównie na taskach do tego 50lvla? Czy nie koncentrowac sie tylko na nich?
  • Odpowiedz
@darkeldo: wydaje mi sie że teraz wystarczy żeby każdy uderzył chociaż raz, szybko można to przetestować jak zaczniecie robic, taski nie sa jakies obowiązkowe, jednak jeżeli chcecie je zrobic (możliwość bicia demodrasa plus tam jakies handlowanie z adamsem do tego task na Demony i demon oak) to warto zacząć jak najszybciej bo potem jest katorga z wbijaniem tych punktów. W sumie mając th na wyższych lvlach tez wam bedzie szło
  • Odpowiedz