Wpis z mikrobloga

Mam kilka pytań do szanownych Mirków z Tibii ;-)
1. Czy można grać drugą postacią w trakcie treningu offline innej?
2. Mam knighta, do ilu wbić skille by w miare dobrze poexpic? Tak jak patrzalem, to offline trening po 12h dziennie to z dwa tygodnie minimum, żeby cos urosło, lub nie zrozumiałem tego dość dobrze.
3. Jak zmienić quickloota na stary system?
4. Jeśli cos diametralnie się zmieniło od czasów 8.x to proszę też napisać ;-)
Nie lubię grać w niewiedzy, dlatego tyle pytań.Dzięki!
#tibia #antica
  • 44
  • Odpowiedz
  • 1
@darkeldo Niektóre nowe serwery mają battleye od początku, jedne dostały szybciej a inne później. Poczytaj o imbuingu i daj znać na jakim grasz serwerze.
  • Odpowiedz
  • 1
@fbkq musze przyznać, że kiedyś myślałem, że kres Tibii niedługo nadejdzie, a tu tyle zmian, cos niesamowitego. Jestem pod wrażeniem.
  • Odpowiedz
@darkeldo:
4) imbuing; dużo nowego róznorodnego eq dla każdej klasy postaci; eventy których nie pamiętam z czasów 8.x; sposób wbijania doświadczenia - teraz nie bijesz mobów pojedynczo tylko bierzesz na klatę ile wejdzie i grzmocisz obszarówkami; słyszałem też o taskach, podobno niektóre warto robić; ostatnio ceny potionów i chatek się zwiększyły u npc; wprowadzlili te całe TibiaCoinsy, których do końca jeszcze nie rozkminiam; cały klient został zaopatrzony w "bota", masz
  • Odpowiedz
@Poches: ziomek, ale ja nie do tego, ja do jego logiki, odpowiedziałem mu na pytanie, a on pyta czy na tym samym koncie, przecież to logiczne, że na tym samym.
  • Odpowiedz
  • 2
@darkeldo
@MrFen jak gracie na antice/securze to mogę pomóc, nie oglądajcie tego raka maxigashiego bo to noob ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i oczywiście zapraszam na wykopowy discord
  • Odpowiedz
  • 2
@darkeldo taki wymóg jest na antice?xd nawet nie wiem bo dolaczylem na samym początku:P
co prawda mam na antice red skulla obecnie ale jak ktoś cię zabije to pisz, postaram się jak najszybciej ubić takiego pajaca
  • Odpowiedz