Wpis z mikrobloga

Byłem na Torwarze, to było świetne wydarzenie. Serio wierze w Biedronia!
Uważam że samo zmobilizowanie do głosowania w wyborach do parlamentu UE i sejmu, osobę która tak jak ja nie głosuje w nich bo nie popiera obecnego duopolu jest dużym sukcesem!
#biedron #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bl00man: Ok, ale czy jest jakiś konkret, który on zaproponował? Po za tym cała ta konwecja to był jeden wielki niewypał. Można powiedzieć, że wiało kiczem od tego sztucznego budowania atmosfery.
  • Odpowiedz
@Cayar: tam było około 300 wolontariuszy, którzy budowali atmosferę swoją obecnością i zaangażowaniem.
Okej show można zaplanować, ale zarazić takim entuzjazmem tak dużo młodych osób jest cholernie trudno. Jak ich pytałem to mówili że przyjechali pomóc Robertowi z całej Polski.
No i ci wolontariusze to nie byli działacze partyjni, tylko masa młodych osób które poświeciły na to swoje ferie albo weekend, wiekrzość w wieku od gimnazjalnego po studencki!
Pierwszy raz widzę coś takiego w naszym kraju. Oby się udało, bo zapowiada się obiecująco.
Kto wie, może Wiosna Biedronia będzie decydowala o powyborczej koalicji. I Biedroń zostanie premierem i uda mu się zrobić z Polski Kanadę Europy
  • Odpowiedz