Wpis z mikrobloga

Zaczalem gre w rdr2, jestem juz w tym rozbitym obozie, (poczatek 2 rozdzialu) i mam kilka pytan. Jesli jest wystawiona na mnie grzywna na np. 300$, to ona sama nie zniknie nigdy, musze ja oplacic? Nabilem taka, bo w sklepie z lekarstwami byly jakies gangusy i ich zabilem, policje tez XD Co do kasy, jak najbardziej wydajnie ja zarabiac, jakies polowania?

#rdr2 #reddeadredemption #xboxone #konsole
  • 16
  • Odpowiedz
@stonogatomojbog: gra jest mega, jestem w trzecim rozdziale, mam już torbę legendy wschodu, wszystkie łapacze snów, wszystkie petroglify, prawie wszystkie skarby, chyba wszystkie możliwe kości dinozaurów, ponad połowę wyzwań (nie skupiałem się zbytnio na tym). Szkoda mi tak o "przelecieć" przez tę grę i polecam grać w to powoli, głownie eksplorować. Jedyny problem jaki mam to niski honor
  • Odpowiedz
  • 1
@stonogatomojbog w wapiti np. strzelaj z karabinu z zamkiem obrotowym w głowę i skóra będzie idealna. A co do kasy to poszukaj poradników jak znaleźć skarby i dostaniesz za oba łącznie 3000$ chyba
  • Odpowiedz
@4500:
do 6 rozdziału to jak naprawie honor bo się z 6 razy z każdym przywitam, wypuszczę z 200 rybek po złowieniu, narąbie się drewna w obozie, przeniosę worki, słomę i wodę. Do tego wspomogę obóz. Ale dzięki za info

@stonogatomojbog:
co do skarbów to jest ich więcej
  • Odpowiedz