Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gert456: barn burger (lubię wpaść od czasu do czasu na Dirty Harry,) albo burger bar na kruczej - zajmuje miejsce nr 2 w moim rankingu warszawskich burgerowi. Numero uno to Boys Meat Girls na KEN.
via Android
  • 0
@mamawolf
@gabonczyk

#!$%@? oddajcie mi 26 zł, tak gównianego burgera nie jadłem od dobrych kilku lat. Serio poziom Warszawskich burgerowni jest taki niski że zachwyca się ktokolwiek taką tandetą? W Macu bym lepiej zjadł.

No offence, chcieliście dobrze ale powiem szczerze że srogo się zawiodłem.
via Android
  • 0
@Unik4t Ja "Gender" i dziewczyna "Dirty Harry". Ogólnie to bułka była beznadziejna i smakowała stęchlizną. Do tego jak prosiłem o medium to laska powiedziała że u nich jest jeden stopień wysmażenia i tyle : o No i dostałem gumowego mielonego. No i na bank nie było 200g. Pulled pork to w ogóle nie był pulled. Także mega słabo. Nie wykluczam że miałem pecha i że to tylko wypadek przy pracy ale pewnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gert456: barn na pewno nie jest najlepsza burgerownią. Ja lubię i szanuję, bo jest smacznie i nie najdrożej a i lokalizacja dobra. Na pewno mogłeś trafić lepiej ale to sprawdzony lokal i zachwalany przez wielu. Mogłeś mieć pecha.