Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć! Z tej strony ulana Mirabelka. Od pewnego czasu chodzę na siłownię, mam rozpisaną dietę więcej robię coś w tym kierunku. Ale od 3 tygodni waga niestety stoi w miejscu.
Więc pytanie do znawców
Czy to normalne, że moja dieta to codziennie to samo? Gdzie w Internecie znajde jakieś dobrze rozpisane nowe plany treningowe które pomogą w dalszym odchudzaniu? Czy może poprosić o pomoc trenera z mojej siłowni?

#kiciopyta #mirkokoksy #silownia #odchudzanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Napisz co jesz i ile jesz. Waga stoi w miejscu z rożnych powodów. Wzrost zawartości wody, przyrost masy mięśniowej, itp.

Olej wagę i skup się na mierzeniu postępów, np. obwód pasa, obwód uda. Często to bardziej mierzalny parametr niż masa ciała.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Czy to normalne, że moja dieta to codziennie to samo?

Raczej nie.

Gdzie w Internecie znajde jakieś dobrze rozpisane nowe plany treningowe które pomogą w dalszym odchudzaniu?

Uważaj z tymi planami z internetu, bo tam jakiś ekspert wpisze 12 serii jakiegoś ciężkiego ćwiczenia, a ty nie wykonasz nawet 3. Trzeba zaczynać spokojnie, bo najważniejsza jest systematyczność.
  • Odpowiedz
OP: Dziękuje wszystkim za odpowiedzi!
Jesli chodzi o moja dietę - dostałam ją od mojej trenerki, wraz z rozpiską treningów.
Najbardziej męczy mnie w diecie to, że mam codziennie to samo. Czyli można ogarnąć to tak, że codziennie je się coś innego? :) i czy jeśli chodzi o treningi to też wymagałaby zmiany?
Gdzie w takim razie najlepiej będzie udać się po nową dietę tak by była dobra?

Ten komentarz został
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Najlepiej samemu stworzyć sobie dietę. Wiem, że z początku to przeraża, ale to nic trudnego. Potrzebujesz tylko wagi kuchennej i aplikacji fitatu. Jesz to co lubisz, to na co masz ochotę, to co masz w lodówce. Wazysz, wliczasz do aplikacji. Wszystko banalnie proste. Wcześniej musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i makroskladniki. To również jest banalne. Ludzie płacą za diety, dostają gotowce, które każą im codziennie jeść to samo. To bezsens.
  • Odpowiedz