Wpis z mikrobloga

Pytanie mam do perfumowych świrów. To co się tutaj dzieje to jest jakiś pogrom mirkowych oszczędności, codziennie rozbiórka ( ͡º ͜ʖ͡º). Ja też czaję się od jakiegoś czasu, żeby przeprowadzić rozbiórkę, bo mam 100ml Kitona Mena do rozlania i 60 ferragamo pour homme, a oprócz tego trochę innych mniej unikatowych smakołyków, które też są ciekawe. Stąd pytanie, czy byliby jacyś chętni, czy jednak sobie na tą chwilę odpuścić?
#perfumy
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kosonanspoznawczy: no nie powiem takiego kitona bym z chęcią rozebrał. Nawet bym odkupił od Ciebie i dorzucił do jakieś rozbiórki. Bo planuje jeszcze jedna w tym miesiącu. Dzięki mnie parę perfumerii internetowych wymieniło zdj kitona na aukcjach bo pisałem że wprowadzają w błąd :)
@dondonaldo: @Giggsy: @furcio: @speekie1989: @wojuturek: @archi: @tomahs: @tage: @wonsz_zabujca: @Rafa7S: W takim razie rozbiórkę będę robił pod koniec kolejnego tygodnia, przed nią opiszę co i jak, wszystkich zawołam i podam dokładną datę i godzinę rozbiórki. Chcę, żeby każdy miał równe szanse i mógł się namyślić przed rozbiórką. Apropo Kitona, będę go chciał po 10ml rozebrać, żeby każdy się załapał, ale to nie