Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: potrzebuję większe niestety. Z tego co pamiętam to mniej więcej te od traficara są jakieś kangoo albo coś koło tego. Ja będę miał ze 20 pudeł, plus duży materac, jakieś 3 krzesła, lustro i parę worków z ubraniami. Także takim mniejszym to pół dnia będę jeździł :/
  • Odpowiedz
@crbman: bo ja wiem - takie coś jak mówisz ja przewiozłem Fusionem na 4-5 razy - jeśli te pudła nie są jakieś ogromne i nie masz mebli do widzenia to, mówiąc szczerze, takie Kangoo powinno zrobić robotę
  • Odpowiedz
Ja firmie przewozowej za przeprowadzke całego mieszkania, włącznie z noszeniem rzeczy na 5 piętro zapłaciłem 350 zł
  • Odpowiedz
@crbman możesz śmiało jechać gdzie chcesz, a samochód zostawić nawet w innym mieście - byle była to nasza strefa parkowania. Dostępność samochodów możesz sprawdzić bezpośrednio w aplikacji, tu masz link do pobrania: https://citybee.page.link/B7KF
Bzz... dzięki @jackjackjack za polecenie ;) Jeśli masz u nas konto, możesz podrzucić swój kod polecający. Po pierwszej podróży nowej osoby otrzymujecie po 20 zł na wynajem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz