Wpis z mikrobloga

Pomóżcie proszę.

Mam ofertę z INEA na darmowy Internet + TV na 3 miesiące.
Pracownik INEA chodził po domach na moim nowym osiedlu i proponował ofertę.
Montaż sprzętu był w dniu 19.12.2018 dzisiaj mamy 01.02.2019 a ja wciąż nie dostałem od nich umowy!
Miał mieć ją przy sobie trechnik, montujący sprzęt ale jej nie miał. Dzwoniłem do nich, to mieli mi ją wysłać. Potem dzwonił do mnie Pan, który przedstawiał mi ofertę osobiście, że pojawi się w zeszły Piątek u mnie, ale nie przyszedł i nawet nie napisał, że jednak nie przyjdzie.
Czy zagranie firmy jest celowe ?
Pracownik, który był u mnie wspominał, że jak po 2 miesiąch pod montażu nie zadzwonię, że rezeygnuje to z automatu z darmowej umowy zrobi się pełnopłatna na 24 miesiące, czyli do 19.02.2019 mam jeszcze czas na decyzję.
Zgłosić do gdzieś ? Co radzicie ?
Nie mam czasu by iść osobiście do ich punkty obsługi klienta ale to chyba będzie jedyne wyjście.

P.S przesłali mi nawet fakturę na 1 grosz :D (opłata za pakiet bezpieczeństwa, który już dezaktywowałem), w której był numer umowy, której nigdy przecież nie widziałem i nie podpisałem.

#inea #internet #telewizja #naciagacze
  • 5
@matisenko: Korzystasz z usług bez podpisanej umowy, więc mogą cię dowolnie policzyć. Na twoim miejscu bym złożył reklamację dotyczącą przysłania umowy. Jeśli do 18.02 się nie uwiną, to podziękować i poszukać innego operatora.
Byłem w biurze INEA. Pan był lekko zszokowany, że bez umowy mam te usługi :D. Od ręki wydrukował umowę i od razu złożyłem rezygnację, która została przyjęta. Niby oferta darmowa, ale nerwy i koszt załatwienia głupiej umowy i rezygnacji został przeze mnie poniesiony.
@matisenko: @Dardanel: Nie ma możliwości żeby uruchomić usługi bez podpisania umowy. Ktoś na jakimś etapie zawinił. W systemie musiało być, że podpisałeś umowę chociaż fizycznie tego nie zrobiłeś. Problem by miała Inea a nie ty.
@Siwariusz: Mylisz się, umowę podpisałem dopiero w zeszły Piątek osobiście. Po prostu technik, który miał ją zostawić, uruchomił usługę, bo w INEA dzień montażu = dzień uruchomienia usługi - podpisania umowy). Burdel tam mają i tyle.