Wpis z mikrobloga

W sumie to sobie tak pomyślałem, że przełamię się i w końcu zrobię #pokazmorde
Godzina idealna, zaraz nocna, może przemknie bez echa moja szpetna morda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zatem to ja i moja #broda ( ͡ ͜ʖ ͡)

mały EDIT: spojrzenie i mina nie są przypadkowe, zdjęcie zostało wykonane wczoraj po kłótni z moją różową jak kazała mi #!$%@?ć na sofę, wysłałem jej to zdjęcie z wiadomością. Z drugiego pokoju słyszałem jak parsknęła śmiechem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz Art_ - W sumie to sobie tak pomyślałem, że przełamię się i w końcu zrobię #pokazmorde...
źródło: comment_maWmpcfUJ9H65C8MaoTovBQOyz0YfzS3.jpg
  • 15
@Art_ Mości panie racze wybaczyć, albowiem stoły suto zastawion jadłem wszelakim i miodu co rusz beczkach od naszych serdecznych przyjaciół zza Olzy przywiezion wacpan nie uraczy skosztować
@Pitaq: Pies by mordę temu wszystkiemu lizał! Jako takie rarytasy mają pojawić się, zwlekać nie zamierzam! Zara popędzę przybocznych by to zebrać się i wyruszyć na piękne ziemie litewskie. Toć to przeto obowiązek szlachty pojawić się i zaszczycić obecnością swoją na takiej biesiadzie, to jest zajeździe! - nie wiem jak mam pisać, miałem rozszerzoną historię, ale języka za cholerę odtworzyć nie mogę, props @pitaq za słownictwo oddające tamte realia xD
@Art_ Jakowem mi wiadomo to mówion o bażantach w jabłkach sadu naszego serdeczengo drucha Radzimiła spod Walonki, kuropatw co nie miar z połaci lasów Sigrija, pasztet z mięsa niedźwiedziego pieczon w śliwkach które ostatnie dni spędziły w brymusze, prawdziwki marynowane aż mości Pan się przekona czym jeszcze stołu zastawion będą, w sukurs wacpanie
@su1ik: chciałbym, ale nie mam. Takie ujęcie po prostu + chciałem rozśmieszyć naburmuszoną różową bo do niej było pierwotnie zdjęcie robione. Spójrz na edita zią ( ͡° ͜ʖ ͡°)