Wpis z mikrobloga

Moja odpowiedź na post @jurek-xd na tagu #kulturalnedyskusje w temacie posiadania samochodu w mieście.
Niech to będzie odezwa do wszelkich ludzi tworzących treści wszelkie i mniej lub bardziej profesjonalne na Wykopie. Uznałem, że każdy powinien mieć pewną świadomość przy współtworzeniu portalu. Proszę o wyplusowanie w gorące.
link: https://www.wykop.pl/wpis/38662555

@jurek-xd Nie argumentuj swojego podejścia tekstem, że coś jest "na miarę wykopu" albo "na poziomie wykopu", bo to przecież twórcy treści ów poziom tworzą. Przyrównywanie wszystkich do jednej półki jest jak życie stereotypami. Jest cholernie płytkie i świadczy o małych horyzontach i słabym, jednym jedynym punkcie widzenia. A to chyba źle.
Sama idea Twoich postów i tego, że się wypowiadasz jest bardzo dobra i wykop potrzebuje takich inicjatyw i ludzi. Trzeba jednak jakiegoś poszanowania człowieczeństwa i samego siebie. Nikt nie jest wystarczającym idiotą, żeby po prostu przymrużyć oko i przeoczyć tag #kulturalnedyskusje i jednocześnie Twoje niełagodne, mocno tendencyjne teksty (to z tymi capslockami to gruba przesada, stary) czy choćby komentarze w których fakt faktem, jesteś sobą ale nie otwierasz się jakkolwiek na czyjeś argumenty albo czyjeś potrzeby jednocześnie autorytarnie jednogłośnie uznając, że jedyny masz rację. Wiesz, prawdę mówiąc tak to wszystko z zewnątrz wygląda. Może i masz bordo, a ja widzę post pierwszy raz, ale jedna racja jest. Nie dajmy się ponosić emocjom i niewyżyciu tak, żeby krzyczeć i wierzgać jak małe dzieci albo pseudolewackie gimbusy o niemal zerowej inteligencji i charakterze. Nie warto. Bądźmy poważni. Poprawiłem cię gdzieniegdzie, zatem przyjmij na klatę konstruktywną krytykę i się trochę czasami ogarnij. Bo nie warto, żeby taki spoko mireczek o spoko treściach stoczył się ze swoją jakością. Powtórzę. To Ty determinujesz i tworzysz poziom i miarę Wykopu. Odpisz, co o tym myślisz.
  • 2
@the_alf: spoko, następny wpis będzie o charakterze humorystycznym, więc już się tak nie wkurzysz ( ͡º ͜ʖ͡º) staram się by wpis był w miarę kulturalny, bo od tego nazwałem mój tag, ale kilka żarcików wplatam z powodu, żeby ciepłe kluchy z tego nie wyszły. Dalej większa kultura panuje na moim tagu niż w debatach politycznych w Polsce xDdd