Wpis z mikrobloga

Jeśli myślicie, że on nie zasiądzie na Żelaznym Tronie to grubo się mylicie.
Spójrzmy prawdzie w oczy, czy jest lepszy główny bohater(wykreowany w trakcie trwania całego serialu), niż Jon Snow? Bękart, który całe życie miał pod górkę, nigdy nie miał matki, w młodym wieku poszedł na mur i został dowódca, poszedł się dla nich poświecić, został zamordowany, dla tych dla których ryzykował własne życie, wygrał bitwę bękartów i znowu poszedł ryzykować własne zycie dla północy płynąc na smoczą skałe i znowu wyszedł za mur by ratować ludzkość. Król z krwi i król z czynów.
#got #graotron #seriale #gamesofthrones
okociskoko - Jeśli myślicie, że on nie zasiądzie na Żelaznym Tronie to grubo się myli...

źródło: comment_Qxn6MzcK8VrFGU1vEkvX5iiPJBGLINr6.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@oko_ci_skoko: nie wiem kto może myśleć inaczej. Przecież to Aegon Targaryen, ma pierwszeństwo do tronu przed Daenerys

O ile nie będzie zwrotu akcji, że go zabiją przed końcem finalnego sezonu to zasiądzie na żelaznym kiblu na pewno
  • Odpowiedz
  • 1
@oko_ci_skoko akurat dzisiaj wrzucił filmik. Rzadko się myli. Też mi się zdaje, że skończy się jakaś wersja demokracji. Dany "break the wheel", ale nie w taki sposób jak myśli :).
Yahoo - @okoci_skoko akurat dzisiaj wrzucił filmik. Rzadko się myli. Też mi się zdaje...
  • Odpowiedz