Wpis z mikrobloga

@Mariusz30 mysle, ze Dudek wykorzystał swoja kariere do maksimum, ten ostatni sezon przed reina to bylo taki ostatni rzut dobrej formy, mysle, ze potem by zjezdzal. Fabian zgoda, duzo pecha mial przez kontuzje, ale w koncu idzie do przodu. Wojtek swoja głupotą trochę napsuł, ale teraz myślę, że jest nawet ciut ponad swoje możliwości. Właśnie taki Arsenal to jego poziom. A Boruc, wariat xd Ale tak, gdyby wtedy kupił go Milan mógłby
@qbad89 przede wszystkim jest 7 lat młodszy od Fabiana, a umiejętnościami nie powiedziałbym że gorszy.

Nie to żebym był fanem Arsenalu lub też anty fanem Fabiana, wręcz odwrotnie, to myślę że do klubów top 6 Łukasz już nie wróci i WHU to naprawdę klub skrojony idealnie na niego
@avers91 przypominam ze Fabian zostal najlepszym brankarzez jesieni w PL, wiek jak na bramkarza tez nie jest az tak wysoki bo spokojnie na 3lata by bramkarz byl, forma stabilna, zarobki i cena mysle ze nie wygorowana, nie bede zaskoczony jak jednak "wroci"
@qbad89 ale ja absolutnie nie odmawiam Fabianowi klasy, jest to świetny bramkarz, jednak ze względu na metrykę nie chce mi się wierzyć w jego powrót do klubów top 6, obym się mylił ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Mariusz30: Boruc mógł w 2007 roku iść do Milanu, kiedy wzdychał do niego Carletto. Dzisiaj jednym tchem kibice wymienialiby go z Cechem, Neuerem, Casillasem i Buffonem.

Mecz Artura z Austrią w Wiedniu i Neurera w Gelsenkirchen z United to dwa najlepsze występy bramkarzy jakie widziałem. Szkoda, ale Borubar zawsze był sobą.
@qbad89: nie robi szału :D ma więcej obronionych strzałów od Alissona, Leno, Edersona, tylko Alisson miał więcej meczów bez straty gola, Chelsea trzecią drużyną z najmniejszą ilością straconych bramek. Na dodatek młody, dobrze współpracuje z obroną, często z piłką przy nodze. Ale rozliczaj go za wczorajszy mecz, gj