Wpis z mikrobloga

@szymeg7 to potwierdza jakimi szopkami są wszystkie komisje śledcze. Nowaczyk zasłania się prawie we wszystkich pytaniach tym że nie może odpowiedzieć ze względu na toczące się postępowanie sądowe. Jaki opowiada o rzeczach które będą dobrze brzmiały w głównym wydaniu wiadomości.
  • Odpowiedz
  • 18
Oczywiście nie twierdzę że nie było nieprawidłowości przy reprywatyzacji. Powiem wiecej, jestem pewny że takie były. Ale tym powinny się zająć sądy w oparciu o materiały dowodowe a nie banda posłów z których każdy chce zbić kapitał polityczny wiedząc że całe posiedzenia są transmitowane w telewizji
  • Odpowiedz
@szymeg7 więcej daj tych XD łapsie. Zeznania głównego podejrzanego z afery reprywatyzacyjnej takie cenne. Mój głos na PiS w następnych wyborach zabezpieczony ( ͡º ͜ʖ͡º) podać maść na B dupy? :)
  • Odpowiedz
@Fobiczek: latasz za mna jak pies po tagach i mowisz ze bedziesz glosowal na pis XDDDDDDDDDD mowie ci po raz kolejny ze w #!$%@? mam na kogo bedziesz glosowal a ty i tak trzesz dupa po podlodze jak suka z cieczka XDDDDD typowy pisuarski nieudacznik XDDDDDD
  • Odpowiedz