Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirabelki i Mirki, zaplusujcie, jeśli chcecie Wykopu wolnego od politycznej manipulacji Gwiazdowskiego! Tutaj nas nie zakopią! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pokażmy siłę przeciwko zmasowanej armii trolli! xD

Wyjaśnienie: Wczorajsze śledztwo xD i ujawnienie sponsorowanych fake-newsów wrzucanych przez trolli/sztab Gwiazdowskiego w ciągu kilkunastu minut zebrało 90 Wykopów, mnóstwo pozytywnych komentarzy... a potem zostało natychmiast zakopane przez... no właśnie. Z pobieżnej analizy wynika, że w ruch poszły dziesiątki multikont, co dodatkowo poddaje pod wątpliwość prawdziwość masowego "entuzjazmu" kierowanego w stronę Roberta Gwiazdowskiego na tym portalu. Jednocześnie w tym samym czasie pojawiły się komentarze wspomnianych już trolli (zapewne tu też będą xD) i ich dalsze obrzucane błotem m.in. mnie...

...choć zdjęć tłumów na spotkaniach w Lubinie i Świnoujściu nadal nie ma xD Nadal niewyjaśnione pozostaje skąd 3 IDENTYCZNE artykuły w jakichś niszowych dziennikach, które wg sztabu Gwiazdowskiego nie są sponsorowane xD

Wołam też @Moderacja, bo albo Was opłacają, albo nie panujecie nad tym co się dzieje.

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/ramka/4774841/wykop-efekt-tlumy-u-gwiazdowskiego-to-sponsorowany-fake-news/

#gwiazdowski #fakenews #afera #polityka #wykopefekt #4konserwy #korwin #neuropa
detektyw_pozytywka1 - Szanowne Mirabelki i Mirki, zaplusujcie, jeśli chcecie Wykopu w...

źródło: comment_oVKhwUKORLqPcA2loQEKHyiMX9tgR0lq.jpg

Pobierz
  • 20
A ty masz jakieś dowody że tamto znalezisko zostało zakopane z multikont?


@Space-Cadet: Dobre pytanie. Stąd oznaczyłem @Moderacja.

Co do zakopania: stało się to zbyt szybko i przy zbyt pozytywnej reakcji Wykopowiczów. Jednocześnie w tym samym czasie (!) zaczęto publikację atakujących mnie komentarzy plusowanych przez innych administratorów grupy Niskie Składki.
A Ty dalej bawisz się w powielanie tych teorii spiskowych i kłamstw? Nawet Bosak - jedyny z Szuralicji chyba z rozsądkiem - przyznał się do błędu i rozpowszechniania bzdur.

Nikt nigdzie nie pisał, że odbyły się spotkania w Lubinie czy Świnoujściu, nie wiem skąd ty sobie to ubzdurałeś, za pewne z samego faktu, że na portalach lokalnych tych miast pojawiły się artykuły o spotkaniach w innych miejscach i o tłumach, zdjęcia z