Wpis z mikrobloga

@SprzedamPlusa ja tam z niecodziennego jedzenia uwielbiam mule w Zazie Bistro :) raz na pol roku sie tam przejde aby odswiezyz kubki smakowe :) z reszta wg mnie wszystko w Zazie jest bardzo smaczne
@BqqB Bardzo smaczne, tylko czasami jest problem z wyglądem. Kiedyś mi podali zapiekankę ziemniaczaną, która wyglądała jak breja. W smaku okazała się niezła, kiedy w końcu udało mi się przełamać, żeby tego spróbować.
@Catttana no to fakt, dania nie zawsze wyglądają "jak z katalogów". Oprócz Zazie świetne są Karakter oraz Zakładka - też można tam iść w ciemno i nie żałować.
Za to najbardziej przereklamowaną "restauracją" w Krakowie wg mnie jest Orzo. Nie wiem co ludzi ciągnie do niej po raz kolejny.. Chyba tylko styl wnętrza... bo absurdalnie dlugi czas oczekiwania na jedzenie i wielkosc porcji jest nieadekwatna do calej otoczki jaka wokol siebie robi
@SprzedamPlusa: ja tam Warsztatu nie lubię, czasem idą na ilość a nie na jakość.
Zazie jak najbardziej, super jedzenie - tylko ciężko tam ze stolikami, trzeba rezerwować.
Jak masz samochód to polecam też Chochołowy Dwór w stronę na Olkusz, blisko jest Ojców, który nawet o tej porze roku jest super do pospacerowania.
@SprzedamPlusa ja tam z niecodziennego jedzenia uwielbiam mule w Zazie Bistro :) raz na pol roku sie tam przejde aby odswiezyz kubki smakowe :) z reszta wg mnie wszystko w Zazie jest bardzo smaczne


@BqqB: też uwielbiam tam chodzić, zresztą znam właścicielkę jeszcze z czasów gdy prowadziła jeden z lokali Fabryki Pizzy i wiem że dba o czystość i o jakość. W Zazie bardzo sobie cenię to, że można zjeść smacznie