Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#runescape #osrs Zainwestowalen swoje ostatnie pieniadze I kupilem za to flax przerobilem na bow string I sie oplacilo. Nie wiem w co zainwestowac te pieniadze. Mam zamiar jeszcze dzisiaj poroboc pare questow w tym waterfall I inny na minning i smithing. Zeby moc jak najszybciej farmic blast furnance. Zostalo mi 4 dni p2p triala mam nadzieje ze sie uda wyfarmic na bonda. Na razie to wyglada Tak ze na telefonie gram na tv mam youtuba odpalonego z poradnikami a na laptopie wiki xD
Trzymajcie kciuki.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robocovo - #runescape #osrs Zainwestowalen swoje ostatnie pieniadze I kupilem za to f...

źródło: comment_R9rApM2MgCZwlX3CUxdueUlZ6u4lOCa2.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
4 dni to mało żeby dojść do ciekawego money makingu dlatego zalecał Ci bym poświęcenie paru godzin na wbicie 44 RC a potem craftować nature runki przez abyss używając medium poucha :) To profit rzędu około 400k gp/h plus bezcenny xp do RC. Z czasem będziesz mógł używać większych pouchy a to przełoży się na wiekszy profit.
  • Odpowiedz
Nie są to wyżyny możliwości ale przerabianie flaxu czy inne takie robótki to zostaw dla botów i zajmij się czymś co przy okazji będzie profitować w przyszłości. Jak już ustukasz na tego bonda to możesz poświęcić czas na zdobycie coal baga i odblokowanie sobie money makingu przez blast furnanace gdzie na niskim lvlu możesz osiągać profity w granicach 1m/h. Dołącz do jakiegoś cc to zawsze będzie miał ktoś jak Cie pokierować bo
  • Odpowiedz
@Robocovo: Jeśli masz P2P to wejdź na High Risk Server, siedź przy GE i patrz jak ktoś ginie. Poczekaj minutę i pojawi się jego loot, zazwyczaj +- 25k. Im niższy level tym lepiej. Przy okazji patrzysz na walki i zaczynasz kminić o co chodzi w PvP.
  • Odpowiedz