Wpis z mikrobloga

Jako że nie jestem zwolennikiem wszelkich monopoli na rynku, to ogłaszam #rozdajo o 21:00 jeśli ten post osiągnie 200 plusów do tej godziny.

Nagroda jest sposób jak zdobyć kod -20zł na pyszne, a raczej 200 pkt na pyszne, dzięki któremu można uzyskać te kody. O 21 wyłonie 10 zwycięzców ;) Troszkę za daleko zaszły te kody @amX_ , co nie?'
#pysznepl #pizzaportal
  • 98
  • Odpowiedz
@CHWDP: w przeciwienstwie do ciebie u mnie wszystko bylo legalne. Nie znasz przyczyny zawieszenia tylko insynuujesz. W przeciwienstwie do ciebie. Sam masz 10 januszowych wpisow o sprzedazy. Czemu nie robisz tego na allegro? Hmm moze dlatego ze kradniesz kody?
  • Odpowiedz
@jakubeskulap: No nie wiem czy generowanie triali na showmax i ich odsprzedaż jest zgodna z regulaminem showmaxu. Raczej jeden trial jest przeznaczony dla 1 użytkownika, a ty ich musiałeś porobić setki
  • Odpowiedz
@okrim: to nie byly triale ktore sa 14 dniowe a nie 90dniowe. 90 dniowe mozna bylo otrzymac w sposob zgodny z regulaminem. Bana dostalem, bo od poczatku sierpnia allegro zmienilo zasady i bez ostrzezenia zbanowalo wszystkich.
@CHWDP: jaka hipokryzje? nadal nie wiesz o czym piszesz tylko insynuujesz. Jedynym faktem jest to ze kradniesz i sprzedajesz kody, ktore ci sie nie naleza.
  • Odpowiedz
Ogółem wychodzi na to, że najlepiej mieć znajomego z knajpą na Pyszne i z nim robić takie numery.


@PotrzymajMiPiwo:
Przecież to logiczne że pyszne.pl nakłada na restaurację karę za nie realizowanie zamówień. Strzelam że 20zł/szt. Ewentualnie po kilku takich zrywają umowę.
  • Odpowiedz
@CHWDP 1. Program Lojalnościowy jest dostępny dla Klientów na potrzeby ich użytku prywatnego i ogranicza się do jednego konta na Klienta.

2. Klienci z ważnym adresem e-mail automatycznie otrzymują 10 punktów lojalnościowych za wykonane i opłacone zamówienie i 15 punktów lojalnościowych za wykonane i opłacone zamówienie poprzez aplikację mobilną.

Nie wydaję mi się, żebyś opłacał zamówienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@jakubeskulap:
Jeszcze coś tam z coca-colą było
  • Odpowiedz