Wpis z mikrobloga

No to krótka instrukcja jak to robić:
Wchodzimy na pyszne i patrzymy które restauracje w najbliższym czasie się zamykają/lub nie wylogowały się z systemu. Zamawiamy jakąś rzecz i wybieramy płatność gotówką przy odbiorze. Jak możemy zauważyć, gdy pyszne nie dostarczy nam zamówienia, dostajemy 200 pkt na sklep premium i kupujemy sobie kodzik.

Proste i skuteczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pyszniaczek: brzmi absurdalnie, jeżeli restauracja jest na Pyszne otwarta do godziny X to teoretycznie powinni realizować wszystkie zamówienia nawet te zlecone w czasie X-1 min. Sam kiedyś tak zamówiłem parę razy gdy były sekundy do zamknięcia. Te, które się nie wylogowały a są zamknięte to raczej też loteria. Ogółem wychodzi na to, że najlepiej mieć znajomego z knajpą na Pyszne i z nim robić takie numery. W innym przypadku to raczej
@Pyszniaczek: znam lepsza, wybierasz jaka chcesz knajpę, pLatnosc payu, przy płatności już na stronie payu zostawiasz otwarta przeglądarkę na 30 min, po tym czasie płacisz za zamówienie. Płatność taka zabiera kasę z konta, ale pysznie nie księguje jej z automatu bo sesja wygasła, nie wiem ile trwa, może krócej niż 30 min. Piszesz do supportu, zwracają kasę i w ramach przeprosin wysyłają kod 20 zł.