Wpis z mikrobloga

@Antidolum: wiem temu muszę coś dobrego wykombinować. Nie wiem czy wrzucenie na czarnoliste ukryje moje wpisy czy bede musial ̶z̶r̶o̶b̶i̶c̶ ̶m̶u̶l̶t̶i̶k̶o̶n̶t̶o̶.
Nie chcę usuwać konta, to dla mnie tak jakby jakaś część mnie umarła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Antidolum: Mi ziomek kiedyś zobaczył zakładke na wypoku narkołykinigdywżyciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) od razu mnie zwyzywał.Powiedziałem mu żeby #!$%@?ł i że jaram tyllko zioło.Gość teraz leży #!$%@? acodinem i go nie pozdrawiam.Ale to was pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Alkonauta: Dużo mój najlepszy znajomy ćpał fetę od roku a nawet o tym nie widziałem ale chlałem z nim bo uwielbiał pić tak jak ja taki niby pseudo przyjaciel.Ehh gdybym miał z nim jeszcze kontakt nigdy takiej przyjacielskiej więzi jak z nim z nikim nie uzyskam.Dla mnie był jak brat którego zawsze mi brakowało jak i siostry.
  • Odpowiedz
@Alkonauta: Bo był moim jedynym przyjacielem z którym uwielbiałem spędząć czas.Wydawałem w #!$%@? na nasze melanże było super a nagle? #!$%@? i tyle usłyszałem.Dalej nie chcę mi się pisać.Z góry przepraszam za taką wulgarność ale sam rozumiesz.
  • Odpowiedz
@Krosser5566: @Antidolum: Szczerze napiszę wam i tak #!$%@? jestem mi już #!$%@? wszystko jedno.#!$%@? czekała aż będę miał wypłatę i wtedy się odzywał taka #!$%@? #!$%@? od ćpania,picia.Nic nie napisał siema co tam takimi #!$%@? gardzę.A niby wiesz spoko ale nagle jak hajsu nie było yy nie mogę wpaść,bo coś tam.Niech #!$%@? i gnije w tym swoim świecie.
  • Odpowiedz
@Krosser5566: Czaję to, w naszej ekipie melanżowej za czasów gówniarskich mieliśmy takiego jednego. Szkoda nam go było, że okazał się taki fałszywy, ale później zmienił towarzystwo, zaczął walić kryształ i skończył na dnie w którym już siedzi parę lat.
  • Odpowiedz