Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dellx: Ale śliczny!

@mozzie: Miałam taki okres, że ważyłam dużo, doszłam zaburzeniami odżywiania do 40-47 kg i potem w szpitalu lekami i jedzeniem mnie utuczyli do 90 kg, wypuścili, a ja na tych lekach dobiłam do 135 kg. Potem znalazłam cudownego psychiatrę i wyprowadził mnie z choroby. No ale polska psychiatria przy ED to gówno, utuczą psychotropami i żarciem i elo, wyleczona jesteś.
Te -55 kg to jakieś 1,5 roku
@Twinkle: a byłaś może z tym u jakiegoś specjalisty? Nie mówię że od razu masz się zapisywać na jakieś inwazyjne zabiegi, ale może da się to ogarnąć jakimiś np. ćwiczeniami? Iść zawsze możesz. W najlepszym wypadku znajdziesz rozwiązanie, a w najgorszym nic się nie zmieni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mozzie: Trenuję trójbój, jak mówiłam. Obecnie dzięki mojemu najlepszemu na świecie psychiatrze, mojemu obecnemu partnerowi który był przez wiele lat wcześniej moim przyjacielem i trenerowi personalnemu który jest dla mnie jak brat osiągnęłam dużo. Przede wszystkim osiągnęłam taki stopień w którym interesuje mnie trenowanie dla wyników siłowych i dlatego też trzymałam dietę a sylwetka jest efektem ubocznym. Jedyne co w tej kwestii zrobię w tym roku to trzymanie miski, powrót do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dellx: Też raz przeżyłem jak różowy dał dupy na boku. Dowiedziałem się od tego fagasa co ją dymał. Nie chciałem mu wierzyć, to na dowód wysłał mi wszystkie zdjęcia z bzykania. To ja się #!$%@?łem i wszystko co dostałem poszło w świat.