Wpis z mikrobloga

czekaj nie, co ja gadam


@theodolit: No właśnie źle gadasz, Polacy jeżdżą na zachód, gdzie płace obywateli są na rozsądnym, wysokim poziomie i wykonują prace których nie wykonują miejscowi, rynek pracy jest tam ugruntowany i stabilny, poza tym Polacy są tam w większości cenionymi, pracowitymi i fachowymi pracownikami, czego nie można powiedzieć o większości Ukraińców w Polsce.
  • Odpowiedz
Ukraińcy tacy źli. Piękna generalizacja


@bacaa90: Wystarczy popatrzeć co zrobili ze swoim krajem, jak się rządzą, to wystarczy. Zrobili ruinę u siebie, a teraz robią syf u nas.
  • Odpowiedz
ty popatrz, a myślisz że z punktu widzenia Ukrainy to jak wygląda?


@theodolit: Szczerze to mało mnie obchodzi co i jak na Ukrainie sobie myślą, patrząc po ich kraju to nie za wiele mądrego tam myślą.
  • Odpowiedz
Wystarczy popatrzeć co zrobili ze swoim krajem, jak się rządzą, to wystarczy. Zrobili ruinę u siebie, a teraz robią syf u nas.


@StaryWilk: yhym, bo przeciętny Ukrainiec odpowiada za rządzących i za geopolitykę i właśnie to, że Ukraina jest biedniejsza sprawia, że każdy Ukrainiec jest #!$%@? pracownikiem xDDDD tak było, nie zmyślam
  • Odpowiedz
bo przeciętny Ukrainiec odpowiada za rządzących


@bacaa90: Tak odpowiada, bo wybiera ich w wyborach, demokracja to się nazywa, mieli jeden rząd i prezydenta, nie podobało im się, obalili, mają następnych, też przez siebie wybranych i dalej kiła i mogiła albo i gorzej.
  • Odpowiedz
@StaryWilk: ej łbie, ale jesteś świadomy tego, że Ukraińcy to nie jest jakiś hivemind, który głosuje kolektywnie w imieniu wszystkich, tylko miliony ludzi z róznymi poglądami i nawet jeśli wybrali większością jakiegoś #!$%@? polityka to nie oznacza, że wszyscy są #!$%@?? czy taka koncepcja jest dla ciebie czymś zbyt abstrakcyjnym?
  • Odpowiedz
wybrali większością jakiegoś #!$%@? polityka to nie oznacza, że wszyscy są #!$%@??


@bacaa90: Wszyscy nie, większość. Zresztą widziałem też wielokrotnie jak u nas pracują, dramat jakiś, nie wiem jak może się opłacać ich zatrudnianie.
  • Odpowiedz
@StaryWilk: aha, czyli istnieje korelacja pomiędzy sympatiami politycznymi a jakością wykonywanej pracy (iks de)

Zresztą widziałem też wielokrotnie jak u nas pracują


Twój błąd logiczny to: https://yourlogicalfallacyis.com/pl/anegdota

I żeby nie było, że ja popełniam błąd logiczny punktując twój błąd logiczny: przydatność Ukraińców dla rynku pracy zweryfikował sam rynek pracy (pracodawcy). I skoro zatrudnienie znajdują, to znaczy, że jakość usług przez nich świadczonych jest dla usługobiorców wystarczająco zadowalająca. Twoje subiektywne w
  • Odpowiedz