Wpis z mikrobloga

Od lewej:

-człowiek, który w XXI wieku chce ustawowo wprowadzić bóstwo na tron Polski

-przedstawiciel łysej chrześcijańskiej husarii nienawidzącej ludzi o innym pochodzeniu i orientacji

-ultrakatoliczka, która musi opiekować się niepełnosprawnym dzieckiem i z tego powodu chce wszystkim Polkom zakazać aborcji

-konserwatywny katolik zdradzający żonę, który udaje polityka i jego celem życiowym jest robienie wokół siebie szumu

#bekazkatoli #bekazprawakow #aborcja #neuropa #korwin #heheszki #polityka
D.....m - Od lewej:

-człowiek, który w XXI wieku chce ustawowo wprowadzić bóstwo n...

źródło: comment_YZCEOUCOzeKrJoqXOeRsReDHaueooXyK.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: Godek z Korwinem szybko do leczenia. Korwin niszczy Unie od środka, Godek będzie powstrzymywała europejska lewice przed aborcjami. A że pieniądze z tej strasznej zdradzieckiej Unii wpadną to nie ma problemu XD
  • Odpowiedz
@piorom:

Czy ci ludzie są pracownikami sejmu? Na jakiej podstawie urządzają sobie tam konferencję prasową?


Bo jeden jest posłem na sejm, a jeden europosłem, co im daje taką możliwość
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: powiem szczerze, że pan Grzesiu Braun budzi we mnie ogromną sympatię, mimo kategorycznych różnic światopoglądowych, szczególnie za recenzje pt. "Czy Yoda z Gwiezdnych Wojen był Żydem?" oraz "Czy Kylo Ren był żołnierzem wyklętym?". Tak więc dopóki nikt go nie bierze na poważnie, dopóty miło mi się go słucha i ogląda. Taki nasz polityczny folklor. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szasznik:

Akurat Jonasz nigdy nie promował się jako wierzący katolik.


No akurat jako były korwinista-fanatyk pamiętam, że Korwin zawsze miał się za katolika, a już na pewno za wierzącego chrześcijanina.
  • Odpowiedz