Wpis z mikrobloga

Dominika 23 Kraków

Zgłoszenie nr 454 z dnia 2019-01-28 01:28:15

Imię: Dominika
Wiek: 23
Miejscowość: Kraków
Kim jestem?
Cześć. Jestem spokojną dziewczyną z Krakowa. Raczej introwertyczka- nie dla mnie kluby, wolę domówki w mniejszym, zaprzyjaźnionym gronie lub posiadówki przy piwie w barze. Wolę słuchać niż mówić, i podobno jestem w tym całkiem dobra. Jestem raczej typem obserwatora, nie lubię być w centrum uwagi. Nie zawsze to uzewnętrzniam, ale jestem emocjonalna, wrażliwa na piękno i krzywdę, czuła oraz spostrzegawcza; to wszystko sprawia, że czasem przejawiają się u mnie skłonności do pesymistycznego myślenia, z czym skutecznie walczę :)

Jestem zorganizowana i odpowiedzialna, lubię, gdy życie ma swój porządek. Uważam się za osobę zaradną, od kilku lat łączę pracę ze studiami, z dobrym rezultatem. W życiu najwazniejszy jest dla mnie spokój ducha i egzystencja w zgodzie z samym sobą. Istotne jest dla mnie bogate życie wewnętrzne, dobra materialne schodzą na drugi plan. Lubię minimalizm, bliska jest mi ideologia zero waste (a raczej wciąż 'less waste').

Wygląd
Jestem wysoka (178cm). Mam brązowe oczy i włosy. Jestem krągła, ale moja figura jest bardzo proporcjonalna (coś pomiędzy Christiną Hendricks, Nigellą Lawson i Ashley Graham). Czasem noszę okulary, choć najczęściej soczewki. Preferuję delikatny makijaż i proste fryzury. Rzadko noszę spodnie, głównie spódnice i sukienki. Moją wielką inspiracją i niedoścignionym wzorem stylu jest Dita von Teese.

Zainteresowania
Nie posiadam jakichś wyjątkowych zainteresowań.
Lubię historię XX wieku, głównie w kontekście mody, stylu i wzornictwa przemysłowego. Z związku z tym kolekcjonuję starą bieliznę i ubrania, szkło i porcelanę. Kolekcja jest niewielka, ale sukcesywnie powiększana. Bardzo lubię jazz, ten klasyczny jak i wszelkie wariacje na jego temat (jazzhop i temu podobne).
Uwielbiam piec ciasta i gotować, a także zajmować się ogrodem. Lubię zwierzęta, zwłaszcza koty.
W dalszej przyszłości chciałabym to wszystko połączyć pod dachem własnego domu i stworzyć miejsce pełne muzyki, zwierząt, pachnące ciastkami, z pięknym ogrodem, ładnym wnętrzem, i mną w sukience. Tylko męża w tym obrazie brakuje :)

Oprócz powyższego lubię wyjścia na basen, spacery, wycieczki rowerowe. Jak typowa różowa, lubię też podróże, ale nie all exlusive, tylko pociągiem albo stopem, i w miejsca mniej uczęszczane.

Moją pasją jest też moja praca, ale o tym chętniej opowiem w rozmowie lub na ewentualnym spotkaniu

Czego oczekuję?
Mężczyzny odpowiedzialnego, z szacunkiem do innych i siebie, dbającego o siebie i swoją kobietę. Szczerego- nie lubię niedopowiedzeń. Nie musisz kupować mi kwiatów i płacić za mnie w restauracji, po prostu wspieraj mnie gdy Cię potrzebuję i chciej zbudować ze mną coś więcej. Potrzebuję mężczyzny o raczej spokojnym usposobieniu, ponieważ wydaje mi się, że ktoś bardziej dynamiczny mógłby się przy mnie nudzić.

Co do wyglądu- chciałabym poznać kogoś, kto jest mojego wzrostu lub wyższy. Ów ktoś może być nawet gruby czy posiadać te mistyczne zakola, ale co istotne, musi być ZADBANY. Sama wyglądam schludnie i tego samego oczekuję od potencjalnego partnera, nie lubię niechlujstwa.
Mam za to słabość do szerokich ramion i mężczyzn w koszulach

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wspólne śniadanie, wyjście na basen, gotowanie obiadu, potem film lub serial, a wieczór spędzony ze znajomymi przy lampce wina. To tylko jeden ze scenariuszy. Dla równowagi, kolejnego dnia moglibyśmy umówić się, że idziemy na stację kolejową, wsiadamy w pierwszy pociąg który odjeżdża z peronu 3, przejeżdzamy 6 stacji i robimy sobie małą wycieczkę po miejscu, w którym wylądujemy (nie ważne, czy to Węgrzce Wielkie, czy SKarżysko-Kamienna). Może to i głupi przykład, ale tak naprawdę to cieszyłabym się z takiej głupiej wycieczki. Jeśli czujesz że Ty też i chciałbyś poznać resztę moich pomysłów, napisz

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub- tak, ale cywilny
Dzieci- może i kiedyś bym chciała, ale obecnie nie czuję się wystarczająco dojrzała do macierzyństwa
Wszelkie używki- okazyjnie, z umiarem

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykrakow < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Dominika 23 Kraków

Zgłoszenie nr 454 z dnia 2019-01-28 01:28:15

Im...

źródło: comment_ZQi6IgvCo1JRtSNX689HPM3boajvhLH8.jpg

Pobierz
  • 6