Wpis z mikrobloga

Poszukałem trochę pod tagiem #soundbar ale nie znalazłem opinii o produktach między którymi się waham.
Pomieszczenie to w sumie otwarta przestrzeń na piętrze ale powierzchnia około 30m2. Załączam taki szybki obrazek ;)

Budżet max 1000 zł. Mega dużym plusem byłoby radio FM ale wiem jak mało soundbarów to ma.
Wśród pozycji które mnie interesują mam:

1. #yamaha #yas107 - słuchałem w rtvagd i mimo że ten sub jest wbudowany brzmi to bardzo fajnie.
2. #samsung #hw-K450 - brzmi też zadowalająco ale chyba trochę słabiej niż yamaha
3. #lg #las655k - posiada radio FM!!! ale jak słuchałem to nie wiem czy to przez sklep ale tak se.

Ktoś coś może polecić, powiedzieć, doradzić?
Przeznaczenie Netflix, muzyka czasem konsola.
Na żaden amplituner z kolumnami nie decyduję się bo nie ma na to miejsca (teraz mam kolumny SABA 9596 i żona chce się tego pozbyć).

#soundbar #audio
szymon_gce - Poszukałem trochę pod tagiem #soundbar ale nie znalazłem opinii o produk...

źródło: comment_td0B1GrOHWyA8jrg09NKTBy6hZLEhlOu.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@szymon_gce: Soundbary w podobnym przedziale cenowym będą podobnie grały - jeżeli nie położysz dwóch obok siebie to nie usłyszysz żadnej różnicy. ;) Na Twoim miejscu wziąłbym taki model jaki masz model TV i koniecznie z możliwością bezprzewodowego połączenia - nie usłyszysz straty na jakości (a jak usłysz to zawsze można tradycyjnie podłączyć), a mniej kabli i możliwość połączenia z innymi urządzeniami na przykład telefonem. :)
  • Odpowiedz