Wpis z mikrobloga

Szanowni, stworzyłem wizualizację własnej łazienki - nigdy wcześniej się tym nie zajmowałem. Czy mogę prosić o konstruktywne opinie na temat mojej koncepcji? Pod linkiem znajduje się panorama 360` wykonana na stronie homestyler:

wizualizacja360

Meble są tylko koncepcyjnie, aby zająć przestrzeń - docelowo będzie blat z umywalką nablatową + szafka wisząca, a nad toaletą mech chrobotek.

#mieszkanie #wystrojwnetrz #remontujzwykopem
  • 22
  • Odpowiedz
@Conky: Sytuacja beznadziejna, bo pytasz co można jeszcze zrobić, ale w sumie to wychodzi, że nic już nie można zrobić, bo na żadne zmiany się nie zgadzasz.
  • Odpowiedz
@Catttana: Zastanawiałem się jeszcze nad zmianą grzejnika na wąski 20cm i umieszczeniu go między pralką a toaletą, wtedy mógłbym zwolnić ten kąt, tylko nie wiem, czy nie zrobi sie tłok na tej ścianie
  • Odpowiedz
@Conky: podłogówka w miarę by zrobiła robotę tylko, że to spore koszty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja to bym zrobił grzejnik nad pralką, baterię w prysznicu dał na drugą stronę, kabinę prysznicową dał na całą szerokość z szerokimi drzwiami - wtedy spokojnie można w niej postawić suszarkę stojącą typu tower - nad pralką masz ~150m wysokości i 60x40 więc b małą suszareczkę tam zmieścisz ;) a na
  • Odpowiedz
@Conky: aaa to sorry nie zrozumiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobra to jeszcze jedna opcja - ręcznikowiec nad toaletę, kabina na całą szerokość, z 40cm od lewej strony (a więc dokładnie po lewej siedząc na wc) zrobić ściankę zamiast szkła i na tej ściance dać te roślinki - proponuję roślinki zacząć o 1m do sufitu, żeby pryskająca woda z kibla na nie nie leciała
  • Odpowiedz