Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #pytanie

Mireczki, cały czas poszukuję urządzenie wielofunkcyjnego coś takiego jak tu -

https://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/elektronarzedzia-przenosne-i-akcesoria/opalarki-i-narzedzia-specjalistyczne/urzadzenia-wielofunkcyjne/mac-narz-wielofunk-szybk-300w.html

ale nie wiem na co się zdecydować.
Możecie coś polecić do 300-400zł? Najlepiej żeby było już z jakimiś tarczami. Da radę czymś takim zrobić rowek na kable i futrynę od drzwi przeciąć?
  • 12
@Asymilat: bo ja mam takie urządzenie tylko bardziej markowe, i dużo da się tym zrobić, jest uniwersalne, ale wydajność pracy jest zazwyczaj znacząco niższa od narzędzia dedykowanego do tego zastosowania, a możliwości cięcia/obróbki wynikają z tego jakie masz tarcze czy końcówki do tego.

Czyli np. jak masz tarcze diamentową to i przez żelbeton sobie powoli przejedziesz, szlifierką kątową z tarczą diamentową byłoby jednak szybciej. To urządzenie drgające ma jednak większą możliwość
@Asymilat: ja mam jakiegoś black & decker 300W, sprawuje się dobrze, ale do tych bloczków cementowych to i tak raczej osobno będziesz musiał dokupić ostrze, bo chyba zazwyczaj producent nie dorzuca sensownej tarczki do takiej roboty
@Quirang: ogólnie to myślałem żeby schować w ścianie 3 kable - hdmi, antena telewizyjna i kabel sieciowy ale to najwyżej od ojca wezmę diaxa i nim zrobię taki korytarz na kable, tylko muszę jeszcze zobaczyć czy to w jakiś peszel chować czy w co...

ale dzięki za informacje z Twojej strony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asymilat: jak suporex to kątówką #!$%@? raz dwa rowek tarczą diamentową. Podłącz na patencie odkurzacz budowlany, resztę podkujesz dłutem, harnaś i fajrant.