Wpis z mikrobloga

Mój stary to janusz motoryzacji. Tak się złożyło, że przez ponad miesiąc nie potrzebowałem samochodu, a, że to diesel to można się domyśleć, że nie chciał odpalić po takiej przerwie. Ale nic to, dzwonie do starego, żeby mi na kable pomógł. Przyjechał i jak to on zaczął cisnąć po moim samochodzie (15lat) kwiiii co za story grot żeś 2 lata temu akumulator kupowoł i się już rozładował. Widok naderwanej klamki od strony pasażera (wiem, głupota siłować się z przymarzniętą klamką) skwitował krótkim "ten rzęch się już rozpodo". Ogólnie gadał, że napewno nie odpali i kilka tysięcy zostawie u mechanika xD no i standardowo, że głupi jestem bo on samochód zawsze z salonu (kij, że zawsze segment b) i, że mogłem 3 lata temu zamiast mojej #alfaromeo kupić jakiegoś nowszego smarta xD. Alfa oczywiście odpaliła, ale teraz sluchajcie hit, dzisiaj staremu w jego 3 letnim oplu z salonu poszło wspomaganie kierownicy xDDDDD ja tylko czekam na kwik jak trzeba będzie automat serwisować xDDDDD
#motoryzacja #samochody #heheszki
  • 15
ale wiesz, że już dawno lata osiemdziesiąte mamy za sobą? Automaty są dzisiaj nieporównywalnie tańsze w obsłudze niż manuale


@krzysztof-es-545:
O ile nie padnie w niej jakiś sterownik za wywrotkę cebuli. Poza tym, dzisiaj automaty są nie tylko na hydraulice, są też dwusprzęgłowe a te są droższe w obsłudze niż wymiana jednego sprzęgła w manualu plus ewentualnie dwumasy.