Wpis z mikrobloga

@niepanimaju: Wczoraj czytałem żonie o ich rozwodzie (chyba na interii jest info). Megan ma dostać 37 mln dolarów, wyjechać do USA, dziecko ma zostać w UK. Rozwód ma być przed urodzeniem.
  • Odpowiedz
@greg1970: prawda jest taka ze czesto jestes z kims kto sie po prostu znudzi, znienawidzic sie mozna po mieszkaniu ze soba. dlatego kobieta w takiej sytuacji nie ma wyrzutow sumienia zeby wziac polowe tego co dal jej maz w porywie naglego poczucia milosci xD bo #!$%@? tyle lat zmarnowanychxD #!$%@? ze przez te lata siedziala na dupie i zarobila tyle co mąż w 3 miesiace, to i tak jego wina bo
  • Odpowiedz
@dzieju41: tam nie ma slowa, że sie faktycznie rozwodza, tylko, jakieś "źródło " podaje, że krolowa by ponoć chciala.
Nawet jest informacja, ze Harry zdecydowanie nie ma zamiaru sie rozwodzic... :>
  • Odpowiedz
  • 220
@kicipuci Bo dla królowej monarchii, która niegdyś miała we władaniu 1/4 planety, posiadała kolonie murzynów i hindusów którzy kopali im diamenty, ślub wnuczka z ciemnoskórą mulatką to jak naplucie w pysk. Nawet nie dealujcie z tym, że jej widzimisie nie ma podłoża rasistowskiego.
  • Odpowiedz
@greg1970: ja ciągle mam bekę z tych zdjęć królowej Elżbiety z ich ślubu.

Pamięta czasy gdy Wielka Brytania rządziła czwartą częścią świata, pamięta jak Wielka Brytania obroniła się przed Hitlerem i pomogła go pokonać, a potem widziała ślub własnego wnuka z jakąś wywłoką z telewizji, którą wynaleziono zresztą później niż Elżbieta się urodziła XDDDDDD
S.....i - @greg1970: ja ciągle mam bekę z tych zdjęć królowej Elżbiety z ich ślubu. 
...

źródło: comment_MQWOW5C1vgJgPe4oNaO9nbcbdpEIUVs8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz