Wpis z mikrobloga

Ktoś jeszcze pamięta zabawę? Dla wszystkich, którym w poprzedniej edycji podobały się zadania z zagadkami, a wiem, że było dużo takich osób, w szczególności wśród rozwiązujących na discordzie, powstaje nowa, w pełni zagadkowa edycja. Start już w lutym, więc warto śledzić tag! ;)

#xyzenigma #glupiewykopowezabawy
Matt_888 - Ktoś jeszcze pamięta zabawę? Dla wszystkich, którym w poprzedniej edycji p...

źródło: comment_JnICNZms3bAChT0X2crqcoDyBmt2CKvX.jpg

Pobierz
  • 6
@Matt_888: śledzę od początku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko mała sugestia: w pierwszej iteracji zabawy mogłem w niej uczestniczyć, bo miałem wolne, w drugiej nie dałem rady, bo byłem w pracy. Proponuję trzecią urządzić w jakiś wolny dzień, żeby jak najwięcej ludzi mogło w niej uczestniczyć. W lutym nie za bardzo są jakieś święta, więc proponuję którąś niedzielę. Za pierwszym razem przesiedziałem nad grą pół dnia i
  • 0
@Kaczorra Zabawa będzie w niedzielę raczej. Ogółem w weekend, tak żebym też mógł śledzić postępy, bo z tego mam mega frajdę. Zapowiedzieć mogę wcześniej, ale to tylko na tagu. Wołać będę w momencie publikacji znaleziska.

Co do nagrody, to chętnie bym przyjął Twoją propozycję, gdyby tylko celem zabawy miała być rywalizacja. Celem jest jednak wspólna zabawa i ja zawsze zachęcam do wspólnego rozwiazywania zadań. W drugiej edycji założony został nawet discord, co
@Matt_888: w sobotę jednak ludzie mają często inne plany, więc najbardziej polecałbym niedzielę.
Oczywiście, że celem jest zabawa, ale jednak niektórzy udzielają się bardziej niż inni i jakiś drobny upominek chyba by nie zaszkodził :).
No właśnie druga edycja mnie ominęła przez brak czasu :/. Dlatego też proponuję na tagu rzucić tylko krótkie hasło "ta niedziela" czy coś w tym stylu na kilka dni przed rozpoczęciem. Mi osobiście taka informacja dużo
  • 0
@Kaczorra Postaram się dać znać nieco wcześniej na tagu ;) Zakładam, że będzie to niedziela. Może uda się 3 lutego.

Swoją drogą, tak jak pisałem, ta edycja będzie zdecydowanie inna niż poprzednie. To będzie edycja zagadek. Nie będzie to zabawa kryptograficzna. Trochę inna koncepcja tym razem ;)