Wpis z mikrobloga

Potwierdzam prawilność Mireczka @Aou, który jest tu z nami już ponad dekadę! Prezent z #rozdajo otrzymałem i #chwalesie (picrel). Survivalowy gadżet oraz piwo w mega fajnej, kolekcjonerskiej puszce. Chrupków nie próbowałem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Przy okazji, chciałbym pozdrowić @ohjeny - moją Mirabelkołajkę. Nie wrzucałem żadnego postu, bo chciałem to zrobić (i zrobię!) dopiero po spróbowaniu głównego prezentu. Na razie nie miałem okazji, a trochę mi szkoda tak lekkomyślnie zmarnować. Także nie martw się tym, że nic nie zapostowałem. Twoja #wykopaka była naprawdę super i była bardzo, bardzo trafiona! Dziękuję! Przepraszam tylko, że kazałem tak długo czekać na jakiś odzew. Po wytestowaniu od razu robię podsumowanie.

źródło: comment_wMSVrywHJaVJQNphbDuIOKtWSXpnklE0.jpg
  • 8
@jkbck: Cieszę się że dotarlo. Niezbędnik bo wykop zawsze mówi że wojna idzie, a piwo ... No bardziej wykopowego browaru nie widziałem. :P
@booogus Może grzeczniej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Aou Czemu bardziej wykopowego? :p Jeśli o puszkę chodzi, to ciężko ująć całą na zdjęciu, ale widać napracowanko.
Zwycięzcą został @Tubylec14
Zapraszam do podania danych do wysyłki paczkomatem. Paczkę postaram się wysłać w ciągu kilku najbliższych dni.

Czas na podanie danych do 13:00, w razie braku kontaktu wybieram kolejną osobę.