Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Na glówną wyszło teraz znalezisko odnośnie nowej ramówki TVN, co mnie natchnęło do poruszenia tematu hiszpańskiej telewizji.

Muszę Wam powiedzieć, że polska telewizja przy hiszpańskiej to jest nic. Hiszpańska telewizja, to jest sensacyjne dno i kilometr mułu. Ciężko to w ogóle ubrać w słowa nawet. Jak ostatnio pokazywali szczęśliwą rodzinę w składzie: hiszpańska karlica i murzyn imigrant, który przypłynął z Afryki, to myślałam, że to już zbyt wiele, ale później pokazali inną szczęśliwą parę: dorosłą kobietę, która myśli, że ma pięć lat i jest małą dziewczynką i jej faceta, który zmienia jej pieluszki, przebiera ją i karmi. Na koniec pokazali typiarę, która bierze ślub z samą sobą, żeby sie zaakceptować. Normalnie uroczystość z suknią ślubną, goście, kwiaty itp.

Aż mam ochotę czasami odpalić live'a wieczorem i poskakać po kanałach, by Wam pokazać jaki to jest rak.

#telewizja #hiszpania #hiszpanski #rakcontent
  • 10
@Famina: rozumiem że chodzi o dno w rankingu #!$%@?ści :> Ale w rankingu dna repertuarowego to polecam telewizję turecką :> Cała ramówka składa się z "filmów w stylu 'Śmierć w Wenecji'" :>