Wpis z mikrobloga

@Finesta: Dla mnie idealnie. Wyglądasz chadowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą mam pytanie, panowie. Kiedyś postem kol. Finesta pisałem, że płaszcz nie, bo zimno i wieje w szyję.
Ale kupiłem sobie płaszcz z Bytomia, który ma taką odpinaną wstawkę na suwak, dzięki czemu szyja jest osłoniona.

Czy do tego powinno się nosić szalik, a jeśli tak, to do środka, czy na zewnątrz?
  • Odpowiedz
@Finesta ja go chciałem kupić za 400, ale sprawdziłem w outlecie obok mnie i znalazłem za 100 tylko guzik musiałem przyszyc, tak to nowka sztuka. Jeden z lepszych deali w życiu xD
  • Odpowiedz
@ewiak: Daj spokój. Po prostu ich strasznie pieką cztery litery, że nie mogą tak wyglądać albo tego mieć.
Coś w ten deseń, gdy somsiad kupi nowego Passata, a januszowi gul skacze xD

Nie wiem, skąd się wzięła moda na gołe kostki i adidasy w zimę, często w połączeniu ze spodniami z dziurami, brakiem czapki itd., ale to jest patologia- niepraktyczne i pochorować się można. O problemach na starość nie wspominam.
  • Odpowiedz
@Finesta spodnie wyglądają na stare i tanie, nie pasuja do reszty.
I ten Golf :/ widać niestety, że się starasz, a nie umiesz. No się nie na innej drugi, kiedyś się nauczysz i będziesz wiedzieć, że lepiej wyglądać jak ty, a nie 100 innych osób na ulicy.
  • Odpowiedz