Wpis z mikrobloga

Dzień 17 operacji "Xardas".

KRYZYS

Czuję się jak gówno. W tym tygodniu byłem u psychiatry. Na podstawie wywiadu powiedział mi, że mam typowe objawy depresji i przepisał SSRI. Jednak obserwując jak pisze, zaobserwowałem jeden szczególny wyraz: ChAD. Mimo, że wielu osobom na pierwszy rzut oka kojarzy się ten wyraz z określeniem mężczyzny sukcesu, w tym wypadku jest to skrót od choroby, która skutecznie potrafi zniszczyć życie choremu i jego otoczeniu... Jestem zdruzgotany, ale teraz wszystko zaczyna układać się w całość. To już temat na inny wpis.

Oczywiście to nie jedna przyjemna sprawa z ostatniego czasu. Biorę już lekarstwa i trochę one na mnie źle działają, ma to niby przeminąć... Pierwszy raz od jakichś pięciu lat zostawiłem samochód na światłach. Nie wiem jak to zrobiłem, mam w aucie takie coś, że piszczy jak się otworzy drzwi i nie zgasi świateł. Jak nie uda się reanimować akumulatora to będę 200+ zł w plecy za nowy. Dobrze, że sobie nie kupiłem butów na zimę, żeby zaoszczędzić...
Do skutków ubocznych należy też to, że mam robotyczne ruchy i np. rozlałem herbatę, a chcąc zrobić kawę biorę do ręki cukierniczkę.Jestem okropnie zmęczony, a nie mogę zasnąć. Mam problemy z układaniem zdań i wysławianiem się oraz ciężko mi się myśli. Do tego muszę zrobić prace na studia oraz uczyć się na egzaminy. Nie zrobiłem nic.

Do tego byłem u dermatologa. Mam jakieś wirusowe @GulajkaNaGnoju. Do tego słabe wyniki morfologii - coś z żelazem.
Ciągły stres nie pomaga.
Pytałem też o zakola. Są lekarstwa, ale powodują problemy z testosteronem...

Dziewczyna chce się ze mną zobaczyć, co ja jej powiem?
Że jestem odpadem i żeby sobie znalazła kogoś normalnego? To by było uczciwe, ale mogło by mnie "dobić". Chociaż pewnie wystarczy, że powiem o braku #penis przez jakiś czas.

A teraz znowu jestem strasznie zmęczony, idę spać. #!$%@? jeszcze w dzień, w pracy byłem dobrej myśli, sobie planowałem jak przyjdę do domu i porobię na studia coś.
Przyszedłem do domu i musiałem się zdrzemnąć...

Mieliście kiedyś takie pragnienie, żeby wczytać sejwa w życiu?

Bonus naukowy:
"Dotychczasowe badania wskazują, że różne typy wydarzeń, występujących
w okresie dzieciństwa, mają związek z chorobą afektywną występującą w okresie dorosłości.
Do wystąpienia zaburzeń afektywnych mogą usposabiać wydarzenia stresowe
działające zarówno we wczesnym okresie rozwoju, jak również w życiu dorosłym "
~ . Rybakowski J. Oblicza choroby maniakalno-depresyjnej. Poznań: Wydawnictwo Termedia; 2009

"Co ty #!$%@? #!$%@?, przeszłość nie ma żadnego znaczenia, wystarczy myśleć pozytywnie"
~ Normik Ch. , wykop.pl/mikroblog

  • 11
@geosmina: lekarstwo dopiero kilka dni biorę, nie za wczesnie na wizytę? w ulotce jest ostrzezenie, ze na poczatku moze byc ciezko.
libida na razie nie sprawdzałem, i przez jakis czas nie bede bo mialem zabieg usuwajacy ogniska wirusowe
@LajfIsBjutiful: no o hajsie lepiej nie myslec... chociaz ludzie jada za 2 koła na weekend a Ty masz potencjalne kilka miesiecy spokoju za tyle, to chyba wygryw. a da sie tak szybko studia zawalic? moze zaraz zaskoczy z tymi lekami.
@LajfIsBjutiful:
to do dwubiegunówki stosuje się SSRI?

"Co ty #!$%@? #!$%@?, przeszłość nie ma żadnego znaczenia, wystarczy myśleć pozytywnie"

~ Normik Ch. , wykop.pl/mikroblog

Skończ proszę z tymi chochołami xD
@LajfIsBjutiful: Trzymaj się Mirku, nie wkręcaj sobie za dużo, zobaczyłeś że coś napisał ale co powiedział? Mówił ci że to Chad? Jak nie, to jeszcze za wcześnie żeby się załamywać. Bierz leki i jeden dzień za dniem po kolei. Skutki uboczne niedługo przejdą i będziesz miał więcej siły i energii to wszystko nadrobisz. Ja wiem że to się łatwo mówi ale przy chorobach psychicznych najważniejsza jest cierpliwość bo nie ma magicznej