Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mno kompot i jedzcie sernik....

Ja #!$%@? ale się jaram xDDD Już chyba odkąd się urodziłem marzyłem o tym żeby w Google w wynikach wyszukiwania moje usługi wbiły się na pozycje 1-10 na pewnej konkretnej frazie, w #!$%@? trudnej do ogarnięcia... Już nawet kiedyś odpuściłem zabawę bo tylko duże firmy zasługiwały na znalezienie się tam (,)

A wczoraj wbiłem się na 4 pozycje... Nie wiem jakim cudem, nie wiem kierwa, jeszcze nie dawno byłem chyba na 7 stronie.... Już widzę efekty w postaci maili od nowych klientów xD Ale się jaram idę się #!$%@?ć serniczka z tego podniecenia.

#wygryw #seo #wlasnafirma
  • 35
  • Odpowiedz
@sprzedafcaMakaronu: @Vladimir_Kotkov: @Insane_Mike: macie pomysł jak zamienić się miejscami w mapach googlach z moją konkurencją?

konkretnie chodzi mi o frazę "nazwa usługi + miasto". mam więcej zdjęc w mapach google, więcej opinii, średnią 5.0 ale to on nadal wyskakuje po prawej stronie w mapach google. musi minać po prostu troche czasu czy co?
  • Odpowiedz
@azaruk: Mapy to sa w ogole #!$%@? i nikt nigdy nie wiedzial jak one dzialaja. Ja tak mialem przez wiele lat, ale sie nie poddawalem. Wrzucalem zajebiste zdjecia, dobre opisy, zachecalem klientow zeby wstawiali 5 gwiazdek, od niedawna robie tez wpisy ktore pojawiaja sie pod mapka z jakimis promojami czy innym marketingowym gownem. Jestem w top1 obecnie :D. W mapach bardzo duzo z tego co wiem daje czas. Musisz tam byc
  • Odpowiedz
@lubie-sernik: czy ma ktoś jakieś namiary na dobrego człowieka od seo? Jeżeli nie macie to jak ich szukać. Chciałabym lepiej wypozycjonowac moja stronę (ʘʘ) wpisuje nazwę swojej strony w google bez .pl i znajduje wszystkie inne tylko nie moją :(
  • Odpowiedz