Wpis z mikrobloga

Jakie te ai jest głupie. Komunistyczna Hiszpania dołącza do kominternu, a Niemcy palą całe swoje dywizje na niej, stracili 3M, zdesantowali się alianci i po wielkiej rzeszy, jak i reszty osi w tym mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#hoi4
  • 4
  • Odpowiedz
@Nikic21: A to norma.
Kiedy chcesz grać z osią to nagle Niemcy to istne łamagi.

A co do walki z Hiszpanią to chyba Pireneje to istne przekleństwo tej gry. "gorsze to są chyba tylko prowincje w Południowej Ameryce"
Naprawdę już łatwiej się przebić przez umocniony ural czy himalaje.

Za każdym razem nie idzie tego przepchnąć.
Za mało jednostek? Nie przepchniesz tego a Hiszpanie będą non stop atakować aż się przebiją i
  • Odpowiedz
@cielak44: o właśnie też to zauważyłem. Raz byłem w Aliantach to Niemcy podchodzili z łatwością pod Moskwe, a teraz mimo to że tylko pokonali Francje i te inny pierdółki nie dawali rady na froncie wschodnim (4/5 frontu zajmowała moja armia).

Inna gra- Anglia 4 okręty, USA z 20, Japonia 150, Niemcy i Włochy po ok 20. Efekt? Nic nie robią, Filipiny itd. nie zajęte, desanty na Anglie próbowali tylko Włosi. O
  • Odpowiedz
@Nikic21: Niestety AI to porażka która od premiery niszczy tą grę. A wszystkiego dopełnia mechanika frontów bez której bot nie potrafi nawet przetransportować jednostek o jedną prowincje. Z kolei na multiplayerze gra zamienia się w wyścig wykorzystywania bugów, niezbalansowanego sprzętu i chore mikrowanie czołgami.
  • Odpowiedz