Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z racji obecnego zajęcia (pośrednictwo w najmie nieruchomości) często spotykam młode pary. Niejednokrotnie przychodzą fajne #rozowypaski z #niebieskiepaski, którzy z wyglądu i zachowania idealnie pasują pod tag #przegryw lub #stulejacontent . Jest zupełnie na odwrót niż na zachodzie, gdzie gości 9/10 często widzi się z jakąś otyłą świnią. Oglądając mieszkania dziewczyny te wysyłają dosyć jednoznaczne sygnały. Wargi, włosy, oczy, mowa ciała to standard. Jedna tak się wkręciła, że wychodząc złapała mnie za tyłek, innej widać, że zrobiło się mokro jak jej chłopak nieudolnie negocjując cenę, tonem głosu totalnego #przegryw usłyszał stanowcze coś w stylu "nie obniżę nawet o 50zł, mam jeszcze kilka osób na wasze miejsce". Nie jestem typem modela, z ryja raczej 7/10, (bez brody to pewnie z 5), do tego niecałe 180cm ale dbam o formę i wygląd do tego w pracy jestem pewny siebie, warto wspomnieć, że podjeżdżam nowym autem klasy premium, służbowym, ale one tego nie wiedzą (nie białe) ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Chciałem się podzielić tym spostrzeżeniem bo jest to dla mnie niezrozumiałe po co tracić czas swój i innej osoby skoro nie ma chemii i przyszłości. Także, jeżeli macie #rozowepaski , które was szczerze kochają doceńcie je! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 5