Wpis z mikrobloga

@czostnek: podejrzewam, że próbują jeszcze robić zmiany z Arkadami, bo coś średnio interes się tam kręci, chyba tylko gastro jeszcze tam ok działa
  • Odpowiedz
@Reepo: no nie dziwota, otwarli Wroclavię zaraz obok, niedaleko są jeszcze dwie galerie (Dominikańska i Renoma, w tej też się średnio kręci chyba). Arkady to chyba tylko kino ratuje. Ja tam latałam do Marks&Spencer, ale odkąd zlikwidowali, to nie ma za bardzo różnicy i jadę zawsze najbliżej.
  • Odpowiedz
@czostnek: kino przecież jedno się wyniosło, teraz jest jakaś dziwna sieciówka, co jestem w arkadach na żarciu (korposzczurków tam dużo przychodzi na jedzenie) to są wycieczki szkolne w kinie. Także póki co chyba ta galeria działa dzięki dzieciom z innych miast, którzy najpierw kino, później kejefsi, oraz korposzczurkom co przychodzą do Marche i Pasibusa xD
No ja tego nie widzę, mogliby zostawić samą strefę gastro + ew. kino czy też jakiś
Reepo - @czostnek: kino przecież jedno się wyniosło, teraz jest jakaś dziwna sieciówk...

źródło: comment_Z0ZOqsgdYnaZWpZJunPUJwpLcMZNZRBa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Reepo: o, zapomniałam o SkyTowerze, tam to w ogóle nie ma po co jeździć :D Grunwald też blisko w sumie. Ciekawe, jaką strategią marketingową chcą tam przyciągnąć ludzi, poza tym, o czym wspomnieli w artykule.
  • Odpowiedz
@czostnek: nie wiem, nie ma chyba niszy którą byliby w stanie zapełnić na ten moment poza gastro xD Premium? Renoma zaraz obok, we Wroclavii jest też trochę tego no i SkyTower też przecież szedł w tę stronę. Powierzchnia i zróżnicowanie sklepów? Wroclavia zaraz obok. Supermarkety itd? Wroclavia ma dwa, w dodatku kolejna biedra jest na PKP xD Kino? No spoko, Wroclavia ma imaxa.
No arkady to taki relikt lat 2000 i
  • Odpowiedz
@Reepo: Najtrudniej będzie im przerobić sale kinowe :) Fakt jest taki, że w porównaniu do Sky Tower-a gdzie oprócz McDonalda, Piotra i Pawła oraz siłowni (różowy jeszcze Rossman) to praktycznie ruchu nie ma. W Arkadach jeszcze ktoś się znajdzie i jest ruch.
Co do supermarketów to obok jest jeszcze EPI i w sumie Targowisko Zielińskiego :)
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: no dlatego się zastanawiam jak mieliby to zaplanować. Na logikę zrobiłoby się to tak, że parter = gastro, 1 piętro przerobić na biura. Ale masz przecież kino, a to już nie jest do przeniesienia, ani w sumie łatwe do przerobienia.
  • Odpowiedz