Wpis z mikrobloga

@czostnek: kino przecież jedno się wyniosło, teraz jest jakaś dziwna sieciówka, co jestem w arkadach na żarciu (korposzczurków tam dużo przychodzi na jedzenie) to są wycieczki szkolne w kinie. Także póki co chyba ta galeria działa dzięki dzieciom z innych miast, którzy najpierw kino, później kejefsi, oraz korposzczurkom co przychodzą do Marche i Pasibusa xD
No ja tego nie widzę, mogliby zostawić samą strefę gastro + ew. kino czy też jakiś
źródło: comment_Z0ZOqsgdYnaZWpZJunPUJwpLcMZNZRBa.jpg
@czostnek: nie wiem, nie ma chyba niszy którą byliby w stanie zapełnić na ten moment poza gastro xD Premium? Renoma zaraz obok, we Wroclavii jest też trochę tego no i SkyTower też przecież szedł w tę stronę. Powierzchnia i zróżnicowanie sklepów? Wroclavia zaraz obok. Supermarkety itd? Wroclavia ma dwa, w dodatku kolejna biedra jest na PKP xD Kino? No spoko, Wroclavia ma imaxa.
No arkady to taki relikt lat 2000 i
@Reepo: Najtrudniej będzie im przerobić sale kinowe :) Fakt jest taki, że w porównaniu do Sky Tower-a gdzie oprócz McDonalda, Piotra i Pawła oraz siłowni (różowy jeszcze Rossman) to praktycznie ruchu nie ma. W Arkadach jeszcze ktoś się znajdzie i jest ruch.
Co do supermarketów to obok jest jeszcze EPI i w sumie Targowisko Zielińskiego :)
@Darth_Gohan: no dlatego się zastanawiam jak mieliby to zaplanować. Na logikę zrobiłoby się to tak, że parter = gastro, 1 piętro przerobić na biura. Ale masz przecież kino, a to już nie jest do przeniesienia, ani w sumie łatwe do przerobienia.
@Reepo: Nie wiem czy dali by radę łatwo przenieść cała infrastrukturę potrzebną do Gastro tak łatwo w dół. Remont jak nic. Mówię w Arkadach jeszcze nie ma tragedii. Ludzi wbrew pozorom całkiem sporo jest. Najgorzej w Sky Tower bo tam już widać, że prawie nic nie ma. Tam znowuż na 2 piętrze jest siłownia, kursy tańca, kręgle i też przenieść ciężko.
Jedyne co fajne ma Sky to fakt, że do knajp
@Reepo: w skytowerze coś się jeszcze dzieje? pamiętam otwarcie tej "galerii", pustki jak cholera, wróżyłam jej rychłą śmierć i porównaniu z nim to arkady tętniły życiem